پریسا مقتدی : کودکان و نوجوانان نسل های مختلف با حسین محب اهری خاطره دارند .


شنبه هفته ای  که گذشت یعنی  ۲۲ آبان ماه مراسمی برای بزرگداشت حسین محب اهری با حضور مدیران و هنرمندان عرصه ی تئاتر در تالار هنر برگزار شد . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال گفت و گویی با پریسا مقتدی بازیگر و کارگردان تئاتر که این روزها مدیریت تالار هنر را نیز بر عهده دارد ،  داشت.

تئاتر فستیوال

پریسا مقتدی با بیان اینکه آقای محب اهری متعلق به خاطره جمعی تمامی کودکان و نوجوانان دیروز و پریروزی و نسل میانه ی امروز هستد ،  گفت : با توجه به اینکه در تالار هنر هستیم و این تالار ویژه ی نمایش های کودک و نوجوان است ، جا دارد از ایشان برای تمامی اجراها ، بازی ها و تلاش هایی که به طور اخص در رابطه با کودک و نوجوان انجام دادند ،  تشکر کنم و برایشان آرزوی سلامتی دارم .

وی با اشاره به این نکته که شانس هم بازی بودن با حسین محب اهری را داشته است ، در این مورد گفت : من در نمایش “فرزند” که به کارگردانی خانم امیریان در سال۸۵ در تئاتر شهر اجرا شد ، با ایشان هم بازی بودم . چهره ی پرنشاط و پر انرژی آقای محب اهری ، از آن سال تا به الان در خاطرم باقی مانده و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی کاملشان را به دست بیاورند .

این  بازیگر و کارگردان تئاتر در پایان در مورد فعالیت های خود در عرصه ی نمایش به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : امیدوارم سال آینده بتوانم کاری را کارگردانی کنم ، در واقع در سالن ایرانشهر نوبت اجرا دارم . در حال حاضر مشغول بازی در سریال “لیسانسه ها” به کارگردانی آقای سروش صحت هستم و به تازگی هم در نمایشی به نام “کروماکی” بازی کردم که اجرای آن شهریور ماه در تماشاخانه دا به پایان رسید . امیدوارم به زودی یک نمایشنامه خوانی  به کارگردانی خانم تهمینه محمدی در جشنواره فجر داشته باشم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *