پریسا مقتدی مدیر تالار هنر شد


با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی پریسا مقتدی مدیر تالار هنر شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، با حکم مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی، پریسا مقتدی به عنوان مدیر تالار هنر معرفی شد. مقتدی پیش از این رییس مجموعه تئاتر شهر بود. در حال حاضر پیمان شریعتی این مسئولیت را برعهده دارد.

در متن این حکم آمده است:

«سرکار خانم پریسا مقتدی

با سلام

تئاتر کودک و نوجوان به واسطه مخاطبان اصلی اش، یکی از مهمترین حوزه های هنر تئاتر محسوب می شود که نیازمند دقت و درایت بسیار در نیازسنجی مخاطب، تولید و انتخاب آثار متناسب با این گروه سنی و ایجاد فضا و شرایط مطلوب برای عرضه و بهره برداری از این آثار برای گروه سنی هدف است.

در این راستا بی گمان  بهره گیری از تجارب ارزنده صاحبنظران، هنرمندان، پژوهشگران و پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان می تواند دروازه های امید را به روزهای نورانی تر و پویا تر این هنر ارزشمند بگشاید.

تالار هنر به عنوان تخصصی ترین مکان اجرای نمایش های ویژه کودکان و نوجوانان در جریان تولید، اجرا و اثرگذاری این گونه از نمایش جایگاهی مهم و ویژه یافته که  مدیریت این مکان هنری را بیش از پیش حساس تر ساخته است.

به موجب این حکم و نظر به تجربیات ارزشمند سرکار عالی به عنوان «مدیر تالار هنر» منصوب می شوید.

امید که با اتکا به لطف پروردگار و بهره گیری از توان و تجربه اهالی شایسته هنر نمایش این مرز و بوم در این مسئولیت خطیر پیروز و سربلند باشید.

مهدی  شفیعی

مدیر کل هنرهای نمایشی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *