«پر پر، سی مرغ پر» تا ۱۲ بهمن تمدید شد


نمایش «پر پر، سی مرغ پر» به کارگردانی رضا عبدالعلی زاده که از اوایل دی ماه اجراهای خود را آغاز کرده است تا ۱۲ بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش  تئاتر فستیوال ، در این نمایش که نوشته بهرام جلالی پور و کاری از گروه هنری ره آورد است؛ بیتا بشیری، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا مرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصری و الهام یگانی ایفای نقش می کنند.
طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی انجام داده و دستیار طراح صحنه نیز لیلا طاهری است. ساخت و نصب دکور بر عهده سامان قوچانی، جهانگیر مافی و حمید شریفات بوده و سوسن شریعتی نیز طراحی حرکت این اثر را بر عهده دارد. کیوان ضیاپور طراح نور، رضا عبدالعلی زاده و سوسن شریعتی طراحی لباس را انجام داده اند و پریسا قاسمی دوخت لباس را بر عهده دارد. طراحی و اجرای گریم این نمایش نیز توسط حسین تبریزی و لیلا پریشان انجام می شود. طراحی پوستر و بروشور نیز بر عهده کیانا عبدالعلی زاده است.
در گروه کارگردانی مریم علیخانی دستیار اول کارگردان و منشی صحنه، کتایون عبدالعلی زاده دستیار دوم کارگردان، محمدعلی مهران پور مدیر صحنه، علی شجاعی و صبور شریفی دستیاران صحنه هستند.
انتخاب موسیقی این اثر نمایشی را سوسن شریعتی و افکت و ادیت موسیقی را فرید نوایی برعهده دارند.
روابط عمومی و تبلیغات این نمایش روژین ستاری و روشنک کریمی، عکاس آرش جلال آذر و ساخت تیزر و انیمیشن را مهران گل محمدی بر عهده دارند.
«پر پر سیمرغ پر» هر روز به جز شنبه ها ساعت ۱۹:۲۰ در تالار هنر به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *