پنجمین جشنواره استان مرکزی نمایش‌های کوتاه و نمایشنامه خوانی


پنجمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه صحنه، در چشم انداز ایران ۱۴۰۴ برگزار می‌شود.

تئاتر

به گزارش تئاتر فستیوال ، در راستای ترویج و تحقق چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ هجری شمسی با استفاده از زبان هنر فاخر نمایش، به همت حوزه هنری استان مرکزی، پنجمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه صحنه و نمایشنامه خوانی بیان ششم و هفتم اسفندماه برگزار خواهد شد.

این جشنواره با اولویت‌های سبک زندگی ایرانی-اسلامی، تحکیم بنیان خانواده و تعالی اجتماعی، ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، جوانان و ایران ۱۴۰۴ و فرهنگ ترافیک و اخلاق مدنی، در هر دو بخش صحنه‌ای و نمایشنامه خوانی به صورت رقابتی برگزار می‌شود.

نکته: در هر دو بخش جشنواره اولویت انتخاب با نمایشنامه‌های بومی است.

همچنین به گروه‌های منتخب در بخش صحنه‌ای با نظر کار‌شناسی تا سقف ۰۰۰. ۶.۰۰۰ ریال و بخش نمایشنامه خوانی ۰۰۰. ۳۰۰۰ ریال به عنوان کمک هزینه پرداخت خواهد شد.

شرکت کنندگان در انتخاب شیوه و گونه‌های مختلف اجرایی آزاد هستند و زمان نمایش‌های تولیدی حداکثر ۱۵ دقیقه و زمان نمایش‌ها در بخش نمایشنامه خوانی حداکثر ۴۰ دقیقه است.

متقاضیان باید سه نسخه متن و یا طرح نمایشنامه را به صورت تایپ شده با موضوعات ذکر شده به همراه مجوز نویسنده و یک قطعه عکس ۴*۳ به همراه خلاصه‌ای از سوابق کارگردان را حداکثر تا پایان آذرماه ۹۳ جهت ارزیابی به دبیرخانه جشنواره واقع در اراک خیابان قائم مقام میدان ساعت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان مرکزی ارائه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *