پیام تسلیت مدیران تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج برای درگذشت محمدعلی کشاورز


مدیر مجموعه تئاتر شهر و مدیر تماشاخانه سنگلج برای درگذشت محمدعلی کشاورز پیام های تسلیتی صادر کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، سعید اسدی مدیر تئاتر شهر و پریسا مقتدی مدیر تماشاخانه سنگلج در پیام‌هایی جداگانه درگذشت محمدعلی کشاورز هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون را تسلیت گفتند.

متن پیام سعید اسدی به شرح زیر است:

«یکی دیگر از طلایه داران نسل پر قدر و با شکوه تئاتر ایران، چشم از جهان فرو بست. خیزش تئاتر نوین ایران در کار و نام درخشان کسانی چون استاد محمد علی کشاورز و همراهان هنرمندش نمادین شده است.

او اکنون به بسیاری از آن سفر کرده های گرانسنگ پیوسته و یاد و هنر و مهارت مثال زدنی‌اش به عنوان بخشی ماندگار از خاطره‌ تاریخی ما در هنر ایران زمین و در ذهن و زبان مردمان این سرزمین باقی خواهد ماند.

مجموعه تئاترشهر سوگوار درگذشت اوست و به خانواده‌ محترم ایشان و هنرمندان گرامی تسلیت می گوییم.»

پیام تسلیت مدیر تماشاخانه سنگلج

در پیام پریسا مقتدی آمده است:

«امروز به سوگ استادی نشسته ایم که تا آخرین روزهای زندگی پربارش، از شور و امید لبریز بود. محمدعلی کشاورز؛ ستاره‌ای که با حضور در سالهای آغازین فعالیت تماشاخانه سنگلج در نمایش‌هایی چون «چوب به دستهای ورزیل»، « لبخند باشکوه آقای گیل،»،  «اسب سفید» و…، برگ‌های درخشانی از تاریخ این تماشاخانه خاطره انگیز را رقم زده است. بسیار مفتخریم که سال گذشته اولین نشان تماشاخانه سنگلج را در پنجاه و چهارمین سالروز تاسیس این تماشاخانه به این استاد بزرگ اهدا کرده‌ایم.

با کمال تاسف و تاثر درگذشت استاد محمدعلی کشاورز را به خانواده محترم ایشان، خانواده هنر ایران و اهالی تئاتر  تسلیت می‌گویم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *