پیام قدردانی مریم کاظمی و سعید اسدی از همراهی هنرمندان و مسئولان


مریم کاظمی و سعید اسدی در دو یاداشت جداگانه از هنرمندان و مسئولانی که در رخداد های اخیر حمایت خود را دریغ نکرده اند تشکر کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی؛ در یاداشت مریم کاظمی آمده است:

«دوستان ، آشنایان و همکاران عزیزم ، از تمامی شما که در دو روز گذشته، دلسوزانه و همدلانه جویای وضعیت و حال من بودید و تمامی افراد و مسئولانی که با پیگیری های مجدانه مسائل قانونی و قضایی را تا این مرحله دنبال می کردید ، سپاسگذارم.

به لطف پروردگار و همین تلاش ها،مشکلات ناخواسته ای که دچارمان کرده بود ، در مسیر درست وقانونی آن پیگیری خواهد شد.

تا این لحظه اندکی از رویدادها و نوشته ها ، کامنت ها و حمایت هایی که بسیاری از دوستان داشته اند را شنیده ام و ضمن قدردانی از همه این عزیزان، حتی با قدردانی از آنها که به نمایش من نقدی داشتند ولی آنچه گذشت را فراتر از نقد هنری دانسته اند ، یادآور می شوم که تئاتر را با این نیت انتخاب کرده ام که بتواند نشاط و امید وانرژی به زندگی مخاطبانش هدیه دهد. پس خودم هم با الهام از همین امید پیش میروم و روزهای بهتری را برای همه امان آرزو می کنم.

مریم کاظمی . ۲۰ شهریور ۱۳۹۷»

***

سعید اسدی نیز در یادداشت خود نوشته است:

«دوستان عزیز ، هنرمندان گرانقدر، اهالی فرهیخته فرهنگی و همکاران مهربانم

درود فراوان

سپاسگزار محبت و بزرگواری تمامی عزیزانی هستم ،که در این رخداد اخیر، لطف و مهربانی خود را از من دریغ نکردند.

کوشش برای فرهنگ و خردورزی حکم می کند که در این شرایط، دور از احساسات و حواشی ناخواسته، اجازه بدهیم کار بر روال معمول و قانونی خود پیش برود.

در این وطن عزیز، همدلی برای بهبود امور ضروری است و اگر گاهی، کنش‌هایی از سوی ما، هر چند از سر دلسوزی و همدلی، در مسیر ایجاد تشتت و مخاطره برای عزت و شکوه این ملت شریف رخ دهد، بی‌شک نتایجش دردناک و نامطلوب خواهد بود.

باید سپاسگزار مقام‌های محترم قضایی باشم که با عنایت ویژه برای حل این فقره ، موجبات خروج ما را ،خارج از وقت معمول اداری فراهم فرمودند.

تلاش های شبانه روزی همکاران و مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از مقام عالی وزارت، معاونان و مشاوران و مدیران محترم وزارتخانه، تا همکاران شریف و صدیقم در اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاترشهر برای حل و فصل قانونی این رویداد باعث شد تا با عنایت و همراهی مقامات محترم قضایی از این مرحله با درایت و آرامش عبور کنیم و در سایه لطف پروردگار، با رویکردی قانونمدار و عقلانی باقی راه را تا ختم به خیر شدن این اتفاق پیش ببریم.

بر خود واجب می دانم که بگویم، رفتار شایسته‌ی ماموران محترم قانون در ساعات حضور من  برای حفظ کرامت انسانی نیز شایسته سپاسگزاری ویژه است.

قدردان تلاش مدیرعامل و هیات مدیره محترم خانه تئاتر هستم که عالمانه و با درایت تلاش فرمودند.

 از اهالی محترم رسانه های داخلی که با منش حرفه ای توانستند امکان خبر رسانی دور از هیاهو و حواشی را فراهم کنند تشکر می کنم.

از خانواده و بستگان عزیزم برای حمایت و پشتیبانی‌شان بسیار سپاسگزارم.

به این وسیله، با فروتنی، از همه بزرگواران در فضاهای مجازی، شبکه های اجتماعی و رسانه‌ای خواهشمندِ طمانینه و آرامش خردورزانه هستم و امیدوارم در ادامه‌ی این مسیر با شکیبایی و مهربانی کافی، فرصت مطلوب برای طی کردن رویه‌ی شایسته و قانونی را فراهم کنیم.

عزت همگی مستدام

سایه مهر شما کم نشود.

سعید اسدی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *