پیام مدیرکل هنرهای نمایشی به مناسبت اختتامیه جشنواره رضوی


مدیرکل هنرهای نمایشی به مناسبت چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی پیامی را صادر کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاترفستیوال به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹ بهمن تبریز برگزار می شود.

به همین مناسبت دکتر شهرام کرمی،  مدیرکل هنرهای نمایشی پیامی را برای این جشنواره ارسال کرد.

در این پیام آمده است:

” چهارده دوره از ضیافت خانواده تئاتر به نام مبارک علی ابن موسی الرضا (ع) می‌گذرد و امام عزیز و سراج الله راهی را روشن ساخته است تا این بار صحنه نمایش به مهر و عشق آذین شود.

در سرزمین ایران باور و ایمان و اندیشه در فرهنگ و رفتار مردم جاری است. آنچه به نام فرهنگ رضوی می‌شناسیم نشانه‌ها و معنایی از این هویت است که به زبان هنر شکل گرفته و قوام یافته است.

جهان نمایش یک امکان بزرگ است که با الهام از این فرهنگ غنی و پرفروغ چراغ روشن جلوه‌های این فرهنگ عیان خواهد شد. لحظه‌های ما و امام هشتم غریب نیست. این حضور نمایش بزرگ بودن است. آنچه هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی در پس روایت و رفتار و خاطرات در صحنه‌های نمایش رقم خواهند زد.

مایه خوشحالی و غرور است که هنرمندان نجیب و بی‌ادعا عرصه تئاتر یک بار دیگر در این محفل جمع شده‌اند تا واقعیت و باور و ایمان این جامعه را با هنر نمایش جلوه‌گر سازند.

وظیفه دارم از همه کسانی که برای برگزاری «چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی» تلاش نموده‌اند تشکر و قدردانی نموده و امید دارم آنچه در این رویداد عرضه شده گام بلندی برای رشد و بالند‌گی عرصه هنرهای نمایشی باشد.”

شهرام کرمی؛ مدیرکل هنرهای نمایشی

گفتنی است چهارهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی از ۶ تا ۹ مردادماه به میزبانی تبریز در حال برگزاری است که مراسم اختتامیه آن نیز از ساعت ۲۱:۳۰ امشب برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *