پیمان شریعتی رئیس مجموعه تئاتر شهر شد


مدیرکل هنرهای نمایشی طی حکمی پیمان شریعتی را به عنوان رئیس مجموعه تئاتر شهر منصوب کرد.

پیمان شریعتی

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی در متن این حکم آمده است:

 “جناب آقای پیمان شریعتی

با سلام

مجموعه تئاترشهر به عنوان بزرگترین مکان اجرای نمایش کشور همواره جایگاه ویژه ای در تولید و اجرای آثار نمایشی داشته و یادگارهای مانایی از هنرمندی بزرگان تئاتر این سرزمین را در خاطره کهن خود ثبت کرده است.

 مدیریت این مجموعه به جهت ارتباطی چند سویه و لزوم تعامل سازنده با هنرمندان و گروههای نمایشی، مخاطبان و تماشاگران آثار از طرفی و همکاران فنی و اداری مجموعه از سویی دیگر مستلزم درایت و تدبیری هنرمندانه است.از این رو ضرورت دارد با برنامه ریزی، تعیین و تبیین ضوابط کارشناسانه و تعامل مبتنی بر احترام، بهترین و صحیح ترین تصمیم ها به انجام رسانده شود.ارتقای ساختار اداری، شفاف سازی در ضوابط و مقررات، ارتباط و پاسخگویی به موقع به مراجعان، در کنار مدیریت هوشمندانه هنری و ترسیم چشم انداز دقیق از اجراهای نمایشی و تشخص بخشی به تالارهای مجموعه می¬تواند زمینه ساز افزایش بهره وری از توان و امکانات موجود و نیز ارتقاء میزان رضایت مندی هنرمندان و مخاطبان گردد.توجه ویژه به معرفی آثار، برنامه ها و تبلیغات مؤثر در جهت افزایش مخاطبان نمایش های مجموعه می تواند ضمن تقویت گروههای فعال تئاتر سبب رونق بخشی به جریان هنر نمایش کشور باشد.

به موجب این حکم و نظر به تجربه، تخصص و سوابق اجرایی و مدیریتی جنابعالی با حفظ جایگاه سازمانی به عنوان «رئیس مجموعه تئاترشهر» منصوب می شوید.

امید که در سایه مهر ایزد یکتا و بهره مندی از رهنمودهای هنرمندان و صاحبنظران نمایش کشور در این مسئولیت خطیر پیروز و سربلند باشید.

مهدی  شفیعی

مدیر کل هنرهای نمایشی “

پیمان شریعتی متولد ۱۳۵۱ و فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او که در حال حاضر معاون اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی است پیش از این مدیر روابط عمومی این اداره کل و چندین دوره دبیر اجرایی جشنواره هایی همچون جشنواره بین­المللی تئاتر فجر، جشنواره بین­المللی نمایش عروسکی تهران و جشنواره بین المللی نمایش های آیینی سنتی و عضو هیأت مدیره یونیمای ایران بوده است. حضور در بیش از ۴۸ نمایش، فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی از فعالیت های هنری اوست.

در پرونده کاری این هنرمند بازی در نمایش هایی همچون داوری ایندیرا، گالیله (فرهاد مهندس پور)، حکایت مرده بی صاحب (محمدحسین ناصربخت)، کوهولین (مهدی رضاخانی)، فیلم های سینمایی قرمز (فریدون جیرانی)، آخرین شناسایی (علی شاه حاتمی)، فرار مرگبار (تورج منصوری) و سریال های تلویزیونی روزهای مه آلود (فیاض موسوی)، به او بگویید دوستش دارم (حمید تمجیدی)، کیف انگلیسی (ضیاءالدین دری)، پیله های پرواز (حسین سهیلی زاده)، شب های زندان (محمدرضا آهنج) به چشم می خورد. کارگردانی نمایش های آخرین نوار کراپ و سوز و ساز از دیگر فعالیت های هنری پیمان شریعتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *