«پیوند خونی» با حضور هنرمندان و اهالی رسانه افتتاح می شود


 اجرای نمایش «پیوند خونی» به کارگردانی هوشمند هنرکار و براساس متنی از آثول فوگارد با حضور جمعی از هنرمندان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستوال ، «پیوند خونی» در خانه نمایش اداره تئاتر روی صحنه می‌رود. گروه اجرای این نمایش روز یکشنبه چهارم مرداد ماه میزبان عکاسان خواهد بود. همچنین مراسم افتتاح رسمی «پیوند خونی» دوشنبه پنجم مرداد ماه با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه برگزار می‌شود.

آثول فوگارد نویسنده، رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، بازیگر و کارگردان پرآوازه آفریقای جنوبی «پیوند خونی» را بیش از پنجاه سال قبل نوشته و اجراهای متعددی از آن بر صحنه رفته‌است، اما هنرکار در اجرای اخیر برداشت تازه‌ای از اثر فوگارد ارائه کرده است.

جمشید صفری و مسعود محرابی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. و از دیگر عوامل گروه می توان به پارسا پولادوند (دستیار کارگردان) ، سمیرا اینانلو (منشی صحنه) ، آرش هژیر آزاد (آهنگساز) ، سمیه علیپور(مدیر رسانه) ، ابراهیم حسینی( عکاس) اشاره کرد.

 نمایش”پیوند خونی به طراحی و کارگردانی” هوشمند هنر کار” ازاول مردادماه ۹۴ ساعت ۱۹ هر روز به جزء شنبه ها در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *