کمند امیرسلیمانی : خوشحالم که هیئت داوران به نقشم توجه کردند .


کمند امیر سلیمانی بازیگر مطرح سینما ، تئاتر و تلویزیون این بار به عنوان بازیگر نمایش “هتلی ها” به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ به عنوان یکی از نامزد های بهترین بازیگر زن سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر انتخاب شد . همین بهانه ای شد برای گفتگوی کوتاهمان با او که می توانید در ادامه بخوانید :

کمند سلیمانی - اختتامیه فجر 34

کمند امیرسلیمانی درباره ی نحوه همکاری خود با حمیدرضا آذرنگ به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : از متن این نمایش که توسط ساناز بیان نوشته شد تا کار آقای آذرنگ و گروه خوبشان بسیار خوب و دلنشین بود . نقشی که در این نمایش بازی کرده ام هم بسیار دلنشین و خوب بود . خدا را شکر می کنم که نتیجه اش را هم دیدیم و هیئت داوران به نقش توجه کردند و کاندیدش کردند .

وی که در اجرای این نمایش در جشنواره تئاتر فجر جایگزین آناهیتا همتی شده بود گفت : اجرای عموم این نمایش را با بازی آناهیتا همتی دیده بودم و از این پرسوناژ خوشم آمده بود و آن را دوست داشتم . در سری نقش هایی که تا به حال بازی کرده ام ، برای من نقش متفاوتی محسوب می شد .

امیر سلیمانی در رابطه با کیفیت و برنامه ریزی جشنواره تئاتر فجر امسال گفت : واقعا نمی توانم در رابطه با این موضوع نظر دهم چون در هیچ بخش آن حضور نداشتم و فقط امشب برای مراسم اختتامیه تئاتر فجر به تالار وحدت آمده ام .

بازیگر نمایش هتلی ها که هیچ کاری در جشنواره ی امسال ندیده است ، در این رابطه توضیح داد : متاسفانه من یک هفته مانده به اجرا به گروه “هتلی ها” پیوستم و تا اجرای کارمان در جشنواره یک هفته تمرین شبانه روزی کردم . متاسفانه به همین دلیل نتوانستم کاری را در جشنواره ببینم .

کمند امیرسلیمانی در پایان در رابطه با کارهای بعدی خود به تئاتر فستیوال گفت : فعلا هیچ کار تئاتری برای اجرا ندارم . در حال حاضر در سریال “پریا” بازی می کنم . همچنین دو سریال دیگر به نام های “بی قرار” و “شیوع” را برای پخش از تلویزیون آماده دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *