در تالار هنر ؛

“کوکوی گردن دراز” به روی صحنه می رود


“کوکوی گردن دراز ” به نویسندگی و کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی از روز یک شنبه ۳ شهریورماه ۹۸ در تالار هنر به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تالار هنر نمایش “کوکوی گردن دراز ” به نویسندگی و کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی از روز یک شنبه ۳ شهریورماه ۹۸ ساعت ۱۸:۳۰ اجراهای خود را در تالار هنر آغاز کرد.

در خلاصه داستان نمایش آمده است:

“پسری بنام پیام دچار اختلال طیف اوتیسم است. خانواده اش از حضور او در جمع اکراه دارند زیرا احساس می کنند با بقیه بچه ها متفاوت است. روزی بصورت اتفاقی پیام به همراه مادر و خواهرش وارد تمرین گروه نمایش می شوند. مربی نمایش متوجه استعداد پیام شده و از مادر خواهش می کند که اجازه بدهد تا پیام نیز در گروه عضو شود. اما این کار مربی نیز با مخالفت بازیگران تئاتر روبرو شده و تعدادی از بچه ها تصمیم می گیرند کاری کنند تا پیام در  تمرینات شرکت نکند. در ادامه قصه متوجه می شویم که پیام می تواند به بقیه کمک کند تا داستان نمایش به سرانجام برسد.”

ملیحه مقیمی اسفندآبادی، محسن صفری، سمیه سلمانی، رسول استواری، حسین ابراهیم زاده، صوفیا عرفانی، پوریا تجلی طهرانی، مهلا لونی، مبین حدادی، مایا رحمانیان، شارمین شاهمرادی، آوا سادات طباطبایی، فاطمه نوشاد، محمدرضا مقیمی اسفندآبادی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل نمایش “کوکوی گردن دراز” عبارتند از: آهنگساز: رامین عبدالهی ، شاعر: محسن صفری ، طراح حرکت و فرم: مهبد فیضی ، طراح صحنه: امید انصاری ، طراح لباس: مریم رادپور ، طراح ماسک: هدی رودبار ، طراح پوستر و بروشور: منصوره کریمی ، طراح نور: کیوان ضیاپور ، مدیر روابط عمومی: ریحانه مطهری.

 نمایش “کوکوی گردن دراز” در شهریورماه ۹۸ هر روز بجز شنبه‌ها و ایام سوگواری ساعت ۱۸:۳۰ برای مخاطب کودک و نوجوان در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *