گروه‌های منتخب مسابقه خیابانی سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر فجر اعلام شدند


گروه انتخاب بخش مسابقه تئاتر خیابانی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ۳۱ اثر نمایشی از ۳۰ گروه را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کرد .

تئاتر فجر خیابانی تئاترشهر

به گزارش تئاترفستیوال به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌‌المللی تئاتر فجر ، گروه انتخاب بخش نمایش‌های خیابانی این دوره از جشنواره متشکل از شهرام کرمی، حمیدرضا نعیمی و فارس باقری با تقدیر ازتمامی گروه‌های متقاضی حضور در این بخش، آثار گروه‌های زیر را برای شرکت در مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کردند:

۱-گروه نمایش جوان با نمایش «پاریل» نوشته محمدجواد صرامی و کار مریم دوستی از اصفهان

۲-گروه نمایش دیالوگ با نمایش «گزارش یک تابوت» نوشته مهدی صالحیار و کار علیرضا قاسمی از بناب

۳-گروه نمایش آو دل آو با نمایش «دهقان فداکار…» به نویسندگی و کارگردانی صابر کوکبی اصل از بهمئی

۴-گروه نمایش ۲۷ آبان با نمایش «آهسته نگاه کن» به نویسندگی و کارگردانی مریم خاکسار تهرانی از تهران

۵- گروه نمایش اوینار با نمایش «مجلس کشت و کشتار» نوشته مهدی صالحیار و کار اکبر زابح از مرند

۶- گروه نمایش نانودراما با نمایش «نوازش جوجه تیغی» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی رادمنش از تهران

۷- گروه نمایش ویرا با نمایش «کفش طلا برای آقای گل پابرهنه» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کولیوندی از دهلران

۸- گروه نمایش ۲۷ آبان با نمایش «فراموشی» به نویسندگی و کارگردانی حامد زارعان از تهران

۹- گروه نمایش پاتوق با نمایش «نورالدین» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل اجاقپور از مرند

۱۰- گروه نمایش شیرز با نمایش «داول کشی» نوشته بهاره سعیدی پناه و کار هواس پلوک از کرمانشاه

۱۱- گروه نمایش پژواک با نمایش «مین بال» نوشته سیدمحسن مهدویان و کار صادق حسین پور از رشت

۱۲- گروه نمایش آوا با نمایش «عروسک ها عاشق می شوند» به نویسندگی و کارگردانی سمانه موسوی از تهران

۱۳- گروه نمایش هیجار با نمایش «مهره» به نویسندگی و کارگردانی امید مرادی بروجنی از بروجن

۱۴- گروه نمایش سیپید و سیاه با نمایش «آقا و خانم اردلان» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر

۱۵- گروه نمایش همزاد با نمایش «باشد یا نباشد» به نویسندگی و کارگردانی نگار نادری از لاهیجان

۱۶- گروه نمایش هرمس با نمایش «گربوش» به نویسندگی و کارگردانی اصغر گروسی از شیراز

۱۷- گروه نمایش شهرآشوب با نمایش «گره ای که باز شد» نوشته پژمان شاهوردی و کار حدیث گودرزی از بروجرد

۱۸- گروه نمایش نیمکت با نمایش «دوستی که…» به نویسندگی و کارگردانی احمد صمیمی از تهران

۱۹- گروه نمایش زد با نمایش «دمو قراضه» به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان

۲۰- گروه نمایش ۲۰ مرداد با نمایش «روبان» به نویسندگی و کارگردانی مهدی معماری از تهران

۲۱- گروه نمایش کارگاه تئاتر ایران با نمایش «کسی فشنگ ها را نمی شمارد ۲» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین شفیعی از ورامین

۲۲- گروه نمایش وضعیت با نمایش «داستان مردم» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی از تهران

۲۳- گروه نمایش نماد با نمایش «خانه» به نویسندگی و کارگردانی خداداد خدام از اراک

۲۴- گروه نمایش نگاه با نمایش «آخرین بازمانده» به نویسندگی و کارگردانی رضا منصوری از تهران

۲۵- گروه نمایش تجربه نو با نمایش «فیگور» نوشته اصغر خلیلی و کار مجبتی خلیلی از تهران

۲۶- گروه نمایش ری را با نمایش «بودن یا نبودن در میدان جنگ» به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی از دهلران

۲۷- گروه نمایش ریگا با نمایش «از شنگال تا کوبانی» به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی از مریوان

۲۸- گروه نمایش سونر با نمایش «خوشه برنج» به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر از تنکابن

۲۹- گروه نمایش مردم با نمایش «داستان موازی» به نویسندگی و کارگردانی علی نوریان از نظرآباد

۳۰- گروه نمایش آرام دل با نمایش «بزنگاه» به نویسندگی و کارگردانی علی رحیمی از تهران

۳۱-گروه اهورا با نمایش «برزخیان» به نویسندگی و کارگردانی ژیلا برزویی از مریوان

سی‌‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بهمن‌ماه به دبیری سعید اسدی برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *