گروه تئاتر مولانا «قبرم زیر پاهای توست» را به روی صحنه می برد


گروه تئاتر مولانا نمایش«قبرم زیر پاهای توست» را به صحنه می برد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، به همت گروه هنری تئاتر مولانا و مشارکت موسسه فرهنگی هنری نیما یوشیج، نمایش«قبرم زیر پاهای توست» نوشته و کارگردانی میثم زندی از روز سه شنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۹۳ لغایت جمعه مورخ ۲ آبان ۹۳ راس ساعت ۱۸در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نوشهر به روی صحنه می رود.

در این نمایش پژمان حسینی و فاطمه زندی به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخته و الهام نوری به عنوان طراحی پوستر و مدیر اجرا، ویشتاسب شفازند به عنوان متصدی نور و صدا مشغول به فعالیت می باشند.

نمایش«قبرم زیر پاهای توست» نوشته و کارگردانی میثم زندی در بیست و ششمین جشنواره تئاتر استان مازندران در شهر ساری به روی صحنه رفت و با توجه به خلاقیت و نوآوری در ساحت اجرای اثر با استقبال تماشاگران و واکنش های مثبت روبرو گردید.

“میثم زندی”نویسنده و کارگردان نمایش«قبرم زیر پاهای توست»، متولد ۱۳۵۹ در شهرستان نوشهر و هنرمند و مدرس دانشگاه در رشته هنرهای نمایشی در استان مازندران می باشد. تالیف ۴ کتاب دانشگاهی، کارگردانی بیش از ۲۰ نمایش، نگارش ۹ نمایشنامه، ساخت ۸ فیلم کوتاه، نیمه بلند و مستند، تحقیق و نگارش بیش از ۵۰ مقاله تخصصی و چاپ آن در نشریات و سایت های تخصصی، حضور در سمینارهای ملی و بین المللی به عنوان پژوهشگر و سخنران از اهم فعالیت های او در عرصه هنرهای نمایشی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *