گیتی قاسمی :همیشه احساس می کنم که مسئولیتم نسبت به بازیگری و صحنه تئاتر سنگین است .


گیتی قاسمی یکی از بازیگرانی است که در سیزدهمین جشن بازیگر که از سوی انجمن بازیگران خانه تئاتر ، شب گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد ، توانست جایزه بازیگر برگزیده را برای نمایش “عامدانه ، عاشقانه ، قاتلانه” به کارگردانی ساناز بیان از آن خود کند . این جایزه هر ساله به ۳ بازیگر زن و ۳ بازیگر مرد اهدا می شود که امسال استثنا به ۴ بازیگر مرد و ۴ بازیگر زن اهدا شد . خبرنگار تئاتر فستیوال در انتهای مراسم با گیتی قاسمی ، یکی از بازیگران برگزیده امسال گفت و گویی داشته است که در ادامه می توانید آن را بخوانید .

تئاتر فستیوال

گیتی قاسمی با بیان اینکه از نظر او این جایزه ویژگی خاصی دارد ، گفت :  داورهای این جشن متخصص های تئاتر هستند و خیلی ممنونم که من را دیدند . خیلی خوشحالم و از ساناز بیان ممنونم که چنین نقش سختی را به من پیشنهاد داد .

او اضافه کرد : من همیشه چه جایزه بگیرم و چه نگیرم ، احساس می کنم که مسئولیتم نسبت به بازیگری و صحنه تئاتر سنگین است و امیدوارم از این به بعد بهتر کار کنم .

بازیگر نمایش “عامدانه ، عاشقانه ، قاتلانه” در مورد اینکه پیش بینی می کرد که یکی از برندگان باشد یا نه ، گفت : فکر می کردم حقم هست ولی فکرش را نمی کردم که این جایزه را به من بدهند . خیلی تشکر می کنم از همه ی کسانی که به انصاف رای می دهند ، قضاوت می کنند و حتی کسانی را که چهره نیستند یا اسم و رسم آنچنانی ندارند را واقعا می بینند .

گیتی قاسمی با بیان اینکه دوست داشت همه ی بازیگرها و همه ی تئاتری ها در این جشن باشند ، گفت : من به هر کسی می گفتم به جشن می آیی ، می گفت نه ، من که کاندید نشدم . من همیشه حتی خودم اگر کار نداشتم یا کاندید نشده بودم ، برای تشویق دوستانم در این جشن حضور پیدا کرده ام . هر چند امروز جای سوزن انداختن نبود و عده ای هم سرپا ایستاده بودند ولی گلایه ام از دوستان تئاتری این است که همدیگر را حمایت کنیم و همدیگر را دوست داشته باشیم .

۶ نظر ثبت شده است .

 1. سارا گفت:

  تبریک گیتی جونم

 2. ناشناس گفت:

  من از نمایش اندر حکایت بلدیه عاشق بازی شما شدم. جایزه حق تان بود. تبریک

 3. kamran گفت:

  salam
  khoda vakili haghe kargardan bood ke in jayzaro begire sanaze bayan kheili baraye in kar zahmat keshid
  heif shod

  • یلدا سین گفت:

   وقتی یک گروه نمایشی با هم کار می کنن دیگه یکی می شن و یک هدف دارن وقتی یک نفر از این گروه جایزه بگیره انگاری کل گروه جایزه گرفته و فرقی نداره موفقیت برای همه ی بچه ها رقم می خوره و شاد میشن

 4. عرفان نظری گفت:

  من این نمایش تو جشنواره دیدم
  خوب بود
  حقش بود جایزه بگیره

 5. سارا محجوب گفت:

  گیتی جان مبارکت باشه
  منتظر درخشش بعدی تو روی صحنه تئاتر هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *