یک بازیگر جوان تئاتر درگذشت


فروغ فودازی بازیگر و طراح صحنه در سن ۳۷ سالگی درگذشت.
تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، “فروغ فودازی” بازیگر تئاتر دارفانی را وداع گفت. این بازیگر ۳۷ ساله دانش آموخته هنرهای نمایشی از دانشکده سوره بود و در کنار بازیگری، دستیاری و طراح لباس تئاتر را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

نقش‌آفرینی و دستیاری و طراحی لباس در تئاترهایی چون “پل” و “اسب‌ها” به کارگردانی محمد رحمانیان و “مردی که گلی به دهان داشت” ، “باغچه بی بنفشه بی اطلسی”،”تماس تلفنی” به کارگردانی مجتبی احمدی و “سیمرغ” به کارگردانی اکرم قاسمی و “شاخک نقره‌ای” به کارگردانی آرام قاسمی از جمله فعالیت‌های هنری “فروغ فودازی” در طول حیات هنری‌اش محسوب می‌شود.

فروغ فودازی متولد ۱۳۵۶ بود، وی پیش از ورود به دانشگاه، فراگیری دوره‌های بازیگری را آغاز کرده بود و بعد از ورود به رشته ادبیات نمایشی دانشگاه سوره در بهمن ماه ۱۳۷۷ ، این مسیر را تا سال‌های اخیر ادامه داد.

“فروغ فودازی”، صبح ۲۷ بهمن ماه به علت عفونت ریه ناشی از سرماخوردگی به دیار حق شتافت و مراسم تشییع او صبح پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه ساعت ۱۰.۳۰ صبح از مقابل حسینه “نایینی‌ها” واقع در خیابان شهید صیامی، خیابان شهید زربافیان به سمت بهشت زهرا(س) و یابود او در جمعه ۳۰ بهمن ماه ساعت ۱۵ تا ۱۶.۳۰ در همین حسینه برگزار خواهد شد.

وبسایت خبری – تحلیلی تئاتر فستیوال ، درگذشت این بازیگر جوان عرصه ی تئاتر را به خانواده ی او و هنرمندان عرصه ی تئاتر تسلیت می گوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *