تاریخ انتشار : ۱۴ - بهمن - ۱۳۹۴   بخش : اخبار اختصــاصی

نمایش «دیوان غربی-شرقی» به نویسندگی و کارگردان محسن حسینی ، پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه با حضور فرهاد آییش و جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه‌ِ فرهنگ اجرای عمومی خود را آغاز می‌کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «دیوان غربی-شرقی» به نویسندگی و کارگردان محسن حسینی پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه، ساعت ۱۹:۳۰ با حضور فرهاد آییش بازیگر تئاتر، سینما و تلوزیون، به طور رسمی اجرا‌های عمومی خود را در سالن چهارسو مجموعه تئاترشهر آغاز می‌کند.

«دیوان غربی-شرقی» نوشته محسن حسینی روایتگر بخش هایی از منظومه «دیوان غربی – شرقی» گوته است که در پنج تابلو به روی صحنه می آید . این نمایش به روایت ۹ الهه الهام در یونان باستان است که بر روی شانه های گوته و حافظ نشسته و داستان را بین غرب و شرق روایت می کنند.

رویا نونهالی، روزبه مهر،  مروارید مهر، الناز تاریخی، لیدا فتحعلی، فاطمه صارمی، آرام خلخالی، لیلا جنیدی، مرجان صادقی، سپیده صیفوری و محسن حسینی از بازیگران این نمایش هستند ، دیگر عوامل نمایش «دیوان غربی – شرقی» عبارتند از نویسنده، طراح و کارگردان: محسن حسینی، موسیقی انتخابی: محسن حسینی، ساخت دو قطعه موسیقی: روزبه مهر و مروارید مهر، طراح صحنه: محسن حسنی، مشاور طراح صحنه و مدیریت اجرایی صحنه: سینا ییلاق بیگی، دستیار اول کارگردان، برنامه ریز و مجری طرح: وحید مهدی زاده، طراح لباس: آزاده امینی، طراح نور: محسن حسینی، روزبه مهر.

قابل ذکر است اجرای عمومی این نمایش از جمعه ۱۶ بهمن ماه در تالار چهارسو آغاز خواهد شد .. یک نظر ثبت شده است

  1. تئاتری می‌گه:

    نمایش فرمالسیتی خوبیه

نظر شما:

نمــا فــستیوال