تاریخ انتشار : ۲۳ - آذر - ۱۳۹۴   بخش : رویداد نگار
روشنک کریمی ، نمایش “گیسوانی برای پرواز” را در تالار هنر به روی صحنه می برد .
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال ، روشنک کریمی ، کارگردان و بازیگر جوان و با تجربه تئاتر که تجربه های خوب و موفقی در زمینه ی تئاتر کودک و نوجوان از خود بر جای گذاشته است ، این بار با نمایش “گیسوانی برای پرواز” که با توجه به شیوه طراحی و کارگردانی این اثر نمایشی، محدود به سن و سال خاصی برای تماشاگران نخواهد بود از نیمه ی اول دیماه در تالار هنر ، میزبان نگاه تماشاگران تئاتر خواهد بود. متن این اثر نمایشی را مجتبی مهدی ، به تحریر در آورده و بازیگرانی همچون : فرزین محدث، پرویز حاجی زاده ، مینووش رحیمیان ، فهیمه باروتچی، مژگان مولایی، سیمین براتی، فرانک حسینی، طناز جلوسی، محمد عبدی، بابک مولانا ، فرزین سلیمانی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.
ساخت موسیقی نمایش “گیسوانی برای پرواز” بر عهده ی رامین کهن بوده و سالار خلیل نسب، فرناز ساحری و خود رامین کهن ، نوازندگان این اثر نمایشی خواهند بود.
سایر عواملی که روشنک کریمی را در اجرای این نمایش همراهی می کنند ، عبارتند از:
طراح صحنه : مجتبی مهدی، طراح لباس: روشنک کریمی، طراح حرکت: رضا کشاورزی، طراح نور: علی اشرف سماعی ، طراح پوستر و بروشور: داریوش منصوری ، مدیریت روابط عمومی و تبلیغات : دپارتمان تئاتر نورا (سینا نورائی ) – سهیل پورجعفر
 شایان ذکر است که نمایش “گیسوانی برای پرواز” برنده ی جوایز بازیگری زن ، بازیگری مرد و موسیقی از سومین دوره جشنواره تئاتر شهر است و از نیمه ی اول دیماه به مدت یک ماه در تالار هنر (واقع در میدان هفت تیر. مفتح جنوبی. خیابان ورزنده.تالار هنر) به روی صحنه خواهد بود.


نظر شما:

نمــا فــستیوال