تاریخ انتشار : ۳۰ - مرداد - ۱۳۹۵   بخش : سی و پنجمین
فراخوان همایش پژوهشی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی و دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با همکاری معاونت هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران همایشی پژوهشی را با عنوان«شهر، شهروندی و تئاتر» برگزار خواهند کرد.

این همایش پژوهشی با محوریت «شهر و تئاتر» و «شهروندی و تئاتر» و زیر عنوان‌های متنوع و مرتبط با این موضوعات طراحی شده و در قالب ارائه مقاله و نشست های علمی امکانی را برای حضور و هم اندیشی دانشوران، پژوهشگران، کارشناسان و هنرمندان جهت کاویدن روابط میان مثلث تئاتر، شهر و شهروندی و نقش متقابل این سه در رشد و توسعه یکدیگر فراهم خواهد کرد.

گستره موضوعی این همایش فرصت مناسب تعامل علمی و فعالیت پژوهشی میان رشته ای برای پژوهشگران  حوزه های مطالعاتی  متنوعی چون نمایش پژوهی، طراحی و مدیریت شهری، جامعه شناسی هنر و معماری و شهرسازی به حساب می آید.

این همایش در آذر ماه  سال جاری برگزار خواهد شد و علاقه مندان گرامی می توانند چکیده مقالات خود را تا دهم مهر ماه از طریق نشانی الکترونیکی همایش ارسال فرمایند. متن کامل فراخوان و چگونگی شرکت در این همایش در تارنمای رسمی جشنواره بین المللی تئاتر فجر به نشانی WWW.FITF.THEATER.IR در دسترس علاقه مندان و پژوهشگران گرامی قرار دارد.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ به دبیری سعید اسدی برگزار خواهد شد.نظر شما:

نمــا فــستیوال