تاریخ انتشار : ۱۳ - اردیبهشت - ۱۳۹۵   بخش : اخــبار برگزیده - مصاحبه ها

در سیزدهمین جشن بازیگر که شب گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد ، علاوه بر برگزیدگان بازیگری زن و مرد ، در بخش ویژه ای از گروه نمایش صندلی ها به کارگردانی حسین رحیمی نیز تقدیر شد که مهران قندهاری بازیگر معلول پرتوان نمایش “صندلی ها” به نمایندگی از گروه به روی صحنه رفت و مورد تقدیر قرار گرفت . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال گفت و گویی با مهران قندهاری داشت که می توانید در ادامه بخوانید .

تئاتر فستیوال

مهران قندهاری با بیان اینکه حس بسیار خوبی دارد ، گفت : خوشحالم که توانستم با این کارم عده ای را شاد کنم .

او در توصیه ای به دوستان خود برای موفقیت در این راه گفت: باید زحمت زیادی بکشند . باید بیان خوب و مناسب و تخیل زیادی داشته باشند . من آنقدر تمرین کردم که توانستم به این راه برسم و این جایزه بزرگ را به دست بیاورم .

بازیگر نمایش “صندلی ها” اضافه کرد : باید زیاد کار کنند و مطالعه ی زیادی داشته باشند ، اگر مطالعه نکنند ، بازیگر یا دوبلور واقعی نمی شوند .

قندهاری در مورد فعالیت بازیگری خود این روزها مشغول آن است به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : الان مشغول بازی در یک فیلم هستم و امیدوارم باعث افتخار باشم .

این بازیگر معلول پرتوان در پایان اضافه کرد : اگر عشق باشد ، اگر تلاش باشد ، اگر اعتماد به خداوند مهربان باشد ، ناتوانی و کم توانی معنا و مفهومی ندارد پس بیایید عشق بورزیم ، تلاش کنیم تا موفق شویم .۵نظر ثبت شده است.

 1. نوراللهی می‌گه:

  سلام
  تشکر می کنم از خانه تئاتر که به بچه های حسین رحیمی دلسوز توجه داشتند .

 2. شیرین شاهی می‌گه:

  salam aghaye rahimi khodaro shokr zahmate shabane roozie shoma bi natije namoond va belaaaaaakhare tu keshvaremoon ham karetun dide shod
  garche ma adat kardim be jayyze gereftanaye shoma dar keshvar haye mokhtalef vali baz ham khodaro shokr bad az ejraye movafaghe bacheha tandis gereftid

 3. Bita bahrampoor می‌گه:

  سلام به همگی
  من از این سایت با این گروه آشنا شدم و ۳ بار نمایش صندلی ها را دیدم
  تبریک میگم این جایزه حق شما بود

 4. دوست می‌گه:

  مهران جان موفق باشی ۰:)

 5. امیر رضا می‌گه:

  تو برنامه نود دیدیمت مهران. ابن هفته نشونت دادن. بازی ات عالی بود.

نظر شما:

نمــا فــستیوال