تاریخ انتشار : ۴ - خرداد - ۱۳۹۵   بخش : اخبار اختصــاصی

اجرای شب گذشته نمایش “گلدونه خانم” به کارگردانی النا آهی به مصطفی عبداللهی تقدیم شد .

تئاترفستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش “گلدونه خانم” نوشته اسماعیل خلج و کارگردانی النا آهی شب گذشته اجرای خود را به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت مصطفی عبداللهی به این هنرمند تقدیم کرد .

در پایان اجرای دوشنبه سوم خرداد ماه کوروش ساسانیان بازیگر «گلدونه خانم» به روی صحنه آمد و اجرای این نمایش را به زنده یاد مصطفی عبداللهی  که سال گذشته پس از تحمل ۱۴ سال بیماری سرطان درگذشت ، تقدیم کرد . خسرو احمدی بازیگر و کارگردان تئاتر از میهمانان این نمایش بود .

نمایش «گلدونه خانوم» کاری از گروه تئاتر«کا» ، سعی در به تصویر کشیدن روابط و رنجها و غمهای مردم تنگدست دارد. «گلدونه خانوم» از زنان بر باد رفته سخن می‌گوید،زنانی که بسان گل بدون مراقبت رها شده‌ و پژمرده‌اند. زنانی که با دردهایشان زندگی می‌کنند.

در این نمایش آتش تقی‌پور،کوروش ساسانیان، حمید عرب و النا آهی به ایفای نقش می‌پردازند. از دیگر عوامل این کار می‌توان به موسیقی زنده: ابوذر همتی، طراحی چهره و اجرا: سحر سیمایی، طراح صحنه: میلاد سمسارپور، دستیاران کارگردان: عیسی محمدی و علیرضا محسنی، مدیر صحنه: نفیسه مروتی، منشی صحنه: شهرزاد، مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق سیادت و عکاس: آرتین هارطونیان اشاره کرد.

این نمایش هر شب ساعت ۱۹ در سالن اصلی مجموعه تئاتر محراب به روی صحنه می‌رود.نظر شما:

نمــا فــستیوال