۲ نمایش کودک در فرهنگسرای ابن سینا به روی صحنه می رود


نمایش “سارا و ماه” به کارگردانی محمد طاهری راد و نمایش ” پشمک رویای گارفیلد” به کارگردانی مهدی مقیمی اسفند آبادی در فرهنگسرای ابن سینا به روی صحنه می روند .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش ” سارا و ماه “ به نویسندگی میترا بیات  و کارگردانی محمد طاهری راد از ۱۲ لغایت ۳۰ دی ماه  سال جاری، هر روز ساعت ۱۶، به جز روزهای شنبه در سالن فرهنگسرای ابن سینا به روی صحنه می‌رود.

نمایش ” سارا و ماه ” که بر گرفته از داستان عامیانه و قدیمی ماه پیشونی است ؛ حکایت دختری به نام ساراست که به ناچار با نامادری و ناخواهری خود زندگی می کند . نامادری که در نمایش  زن آقا نامیده می شود تمام کارهای سخت و طاقت فرسای خانه را به دوش سارا انداخته است و با نامهربانی با او بدرفتاری میکند ؛ اما در مقابل دخترش ثریا را بسیار لوس ؛ تنبل و بد اخلاق بار آورده است . یکی از روزها که سارا طبق معمول نامادری او را راهی صحرا می کند تا پنبه بچیند و برای زن آقا نخ ریسی کند … اتفاقی می افتد که باعث تغییر سرنوشت سارا شده ؛ و سبب پشیمانی زن آقا و ثریا میشود .

همجنین نمایش ” پشمک در رویای گارفیلد “ به نویسندگی محسن صفری  و کارگردانی مهدی مقیمی اسفند آبادی نیز از ۱۲ لغایت ۳۰ دی ماه  سال جاری، هر روز ساعت ۱۹، به جز روزهای شنبه در سالن فرهنگسرای ابن سینا به روی صحنه می‌رود.

این نمایش داستان گربه‌ای چاق به اسم «پشمک» است که در مزرعه‌ای زندگی می‌کند و دوست دارد مثل گارفیلد باشد؛ این حس برای پشمک مشکلاتی را ایجاد می‌کند .

در این نمایش محسن صفری ،ملیحه مقیمی اسفند آبادی ،دانیال بلوری ،سمیه سلمانی مریم، صیاد مقدم و رضا حق گوایفای نقش می‌کنند .

علاقمندان جهت تماشای این ۲ نمایش کودک می توانند هر روز به غیر از شنبه ها به فرهنگسرای ابن سینا به نشانی: شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی مراجعه کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *