۲۵ اردیبهشت ماه ، اجــرای ویژه عکاسان ” در اعماق “


نمایش در اعماق که از یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه اجرای خود را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز خواهد کرد، و فردا ، جمعه ۲۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ در یک اجرای فوق العاده میزبان عکاسان خواهد بود .

1

به گزارش تئاتر فستیوال ، « در اعماق » ، نوشته ماکسیم گورکی و به کارگردانی مصطفی عبدالهی تازه ترین اثر گروه تئاتر کوچــه است. در بخشی از یادداشت کارگردان برای این اثر آمده : در اعماق یک پرتره دسته جمعی یا یک عکس فوری اس از برشی از جامعه که به هر دلیلی مطرود یا رانده شده اند و برای زندگی در پایین ترین سطح انسانی ترک گفته شده اند.
در این نمایش شهین علیزاده، محمد پور حسن، امیر عباس توفیقی، علی زرینی، فرشید صمدی پور، صنم صالحی، فرناز جهانسوز، مهدی زمین پرداز، محسن بهرامی، زندیش حمیدی، سیامک حلمی، مهدی طهماسبی، لیلا ارجمند پیوند، پوریا گلستانی، محمد رضا کردی، مریم نادرلویی و سعید سلطانی به ایفای نقش می پردازند.
همچنین جواد مرآتی به عنوان طراح صحنه و لباس،  محمد یوسفی به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز، مریم سلیمانی منشی صحنه، محمدرضا کردی مدیر صحنه، امید یوسفی موسیقی ، بابک حقی و شیما فرهمند عکاسان، مهدی رایگانی طراح پوستر و بروشور و شبنم موتابی به عنوان روابط عمومی این گروه را همراهی می کنند.
گفتنی است این نمایش از یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۹ در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود. علاقمندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت های گیشه تئاتر و یا تیوال  مراجعه کرده یا به صورت حضوری به گیشه تئاتر شهر مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۹۳۸۱۱۰۵۶۷۹ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *