۳۰۰ هنرمند تئاتر و تلویزیون مهمان “شاهزاده خانم بدترکیب” شدند


نمایش “شاهزاده خانم بدترکیب” به کارگردانی مریم کاظمی روز گذشته میزبان ۳۰۰ تن از هنرمندان و مسئولان تئاتر ، تلویزیون و سینمای کشور در تالار هنر شد.

شاهزاده خانم بدترکیب

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش شاد و موزیکال که با بازی حسین محب اهری ، مریم کاظمی، میترا کریم خانی، هایده حسین زاده، شراره طیار، پریسا فلاح زاده، نازنین صفا، مسعود مهرابی، سعید قره داغلی، شیما میرمهدی، نرگس صفا منش، مهدی رمضان زاده، مریم علیپور، پویا ششپری  و ماندانا عبقری و مهراد زمانی در تالار هنر روی صحنه است نوشته اوراند هریس است که سید حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده و مریم کاظمی طراحی و کارگردانی آن را انجام داده است.

در جمع هنرمندانی که شب گذشته به تماشای شاهزاده خانم بدترکیب نشستند چهره هایی همچون مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی ، کیوان نخعی مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی ،شهرام کرمی مدیر تالار هنر ، علی فروتن ، حمید گلی ، هادی قمیشی ، قاسم زارع ، محمد ژیان، ماندانا کریمی ، فریبا دلیری ، فروزان زاهد بیگی، الهه رضایی ، افسانه مصدق، فرشفایی، میترا کریم خانی ، حسن پارسایی ، خسرو احمدی، محمد خاتمی، محمد شیری،هنرمندان تئاتر خیابانی ، اعضا انجمن تئاتر کودک و نوجوان ، دست اندرکاران گروه فیتیله ، جمعی از دانشجویان رشته تئاتر عروسکی و کودک و نوجوان و بسیاری دیگر از هنرمندان تئاتر دیده می شدند.

استقبال از این نمایش به حدی بود که نزدیک به ۵۰ تن از هنرمندان به صورت ایستاده نمایش را دیدند.

در پایان این اجرا حسین محب اهری از حضور مهدی شفیعی در جمع هنرمندان تئاتر تشکر کرده و یادآوری کرد : اولین روز اجرای این نمایش با وعده مدیر کل برای بخشیده شدن ۲۰ درصد سهم انجمن هنرهای نمایشی از فروش نمایش های کودک و نوجوان آغاز شد و امروز نیز در کنار ما به تماشای نمایش نشستند که نشان از توجه ایشان به تئاتر کودک و نوجوان دارد.

وی با اشاره به دشواری های تولید نمایش و افزایش هزینه های گروه های نمایشی حمایت بیشتر از گروه های تئاتر کودک و نوجوان را خواست.

مهدی شفیعی نیز که با دعوت حسین محب اهری و تشویق هنرمندان روی صحنه رفت گفت: نمایش های کودک تا ۱۵ میلیون کمک هزینه تولید دریافت می کنند و اگر فروش خوبی داشته باشند نیز مبلغ ۲۰ درصد انجمن هنرهای نمایشی رقم قابل ملاحظه ای می شود.

وی با اشاره به فروش ۶۰ میلیونی نمایش شاهزاده خانم بدترکیب تا پایان هفته گذشته بر تولید کارهای با کیفیت و جذب مخاطب حداکثری برای تئاتر کودک و نوجوان از سوی گروه های تئاتر تاکید کرد.

شاهزاده خانم بدترکیب تنها ۶ اجرای دیگر بر صحنه تالار هنرخواهد داشت و روز جمعه ۲۴ اردیبهشت به کار خود پایان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *