آغاز تمرین های نمایش جدید مریم کاظمی


مریم کاظمی سرپرست و کارگردان گروه «تئاتر مستقل» تمرین‌های اثری تازه برای گروه سنی کودک و نوجوان را آغاز کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، جدیدترین اثر گروه «تئاتر مستقل» که در آن هنرمندانی همچون حسین محب اهری، علی فروتن، حمید گلی، مهراد زمانی و حسن همتی ایفای نقش می کنند، آغاز شد. جواد اعرابی نیز مدیر اجرایی این پروژه نمایشی است.

همچون دیگر آثار این گروه نمایشی طراحی لباس توسط مژگان عیوضی ، طراحی و ساخت عروسک های نمایشی توسط سهیلا باجلان و طراحی پوستر و بروشور آن توسط پریسا فلاح زاده انجام می شود. طراحی صحنه این کار را سینا ییلاق بیگی برعهده گرفته است. در گروه کارگردانی سعیده دادگر و شقایق اصلانی همکاری دارند.

نمایش موزیکال «ماه پیشونی» آخرین اثر مریم کاظمی در زمینه تئاتر کودک و نوجوان بود. آثاری همچون «غول بزرگ مهربان»، «شاهزاده خانم بد ترکیب» و «کلوچه دارچینی» از دیگر نمایش های گروه «تئاتر مستقل» با کارگردانی مریم کاظمی بوده است.

گروه «تئاتر مستقل» علاوه بر تولید و اجرای آثار حرفه ای تئاتر ماحصل فعالیت هنرجویان دوره های آموزشی خود را نیز به صورت هرساله روی صحنه می برد که اجرای نمایش «یک پنجمک» در آخرین جشنواره تئاتر شهر (دوره ششم ) با حضور بیش از ۴۰ هنرجو در سه رده سنی شش تا هشت سال، ۱۰ تا ۱۴ سال و ۱۴ تا ۱۸ سال و با همراهی هفت بازیگر بزرگسال از جمله اجراهای آموزشگاهی این گروه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *