آخرین اخبار از سومین جشنواره تئاتر شهر


معرفی هیات انتخاب بخش‌های تئاتر صحنه‌ای و باران و معرفی هیات انتخاب بخش نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی سومین جشنواره تئاتر شهر، از جمله آخرین اخبار دریافتی از این جشنواره هستند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر؛ محمد چرمشیر، رحمت امینی و رضا گوران به عنوان هیات انتخاب دو بخش تئاتر صحنه‌ای و باران در سومین جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، آثار رسیده به بخش صحنه‌ای و بخش باران جشنواره تئاتر شهر توسط سه نویسنده و کارگردان شناخته شده تئاتر مورد خوانش قرار می‌گیرد تا برترین نمایشنامه‌های پیشنهادی برای بازبینی به دبیرخانه معرفی شوند.

محمد چرمشیر، مدرس تئاتر و نمایشنامه‌نویس در کنار دکتر رحمت امینی نویسنده، منتقد و مدیر هنرهای نمایشی حوزه هنری و رضا گوران نویسنده و کارگردان تئاتر با پایان مهلت ارسال آثار، ارزیابی متون را آغاز کرده و نتیجه را تا ۱۲ تیرماه اعلام می کنند.

مهلت ارسال آثار به دو بخش یاد شده ۲۹ خرداد به پایان می رسد و تمدید نخواهد شد.

همچنین نصرالله قادری، اعظم بروجردی و بهزاد صدیقی به عنوان هیات انتخاب بخش نمایشنامه‌‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی در سومین جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند.

نصرالله قادری مدرس تئاتر ، منتقد ، نویسنده و کارگردان صاحب نام تئاتر در کنار اعظم بروجردی نویسنده و کارگردان تئاتر، بهزاد صدیقی نمایشنامه‌نویس، منتقد تئاتر و رئیس هیات مدیره انجمن نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر به عنوان هیات انتخاب بخش نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی معرفی شدند.

نمایشنامه‌نویسان می‌توانند تا ۳۰ تیرماه آثار پیشنهادی خود را برای حضور در بخش نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی به دبیرخانه معرفی کنند. نمایشنامه‌های برگزیده توسط نویسنده و یا گروه پیشنهادی نمایشنامه‌خوانی می شوند.

گفتنی است، سومین جشنواره تئاتر شهر با دبیری شهرام کرمی مهرماه ۹۳ در مراکز فرهنگی هنری شهر تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *