مشکل تالار «سایه» بعد از بازسازی چیست ؟


مدیر تئاتر شهر تهران تاکید کرد : بازسازی تالار «سایه» این مجموعه به اتمام رسیده و تمام درخواست‌های گروه نمایشی «کابوس شب نیمه‌ آذر» در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

تئاتر شهر

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا ، پریسا مقتدی درباره آخرین وضعیت و تجهیزات تالار «سایه» مجموعه تئاترشهر پس از تعمیر و بازسازی بیان کرد : این سالن روز جمعه (یکم اسفندماه) با اجرای ویژه نمایش «کابوس شب نیمه‌ آذر» به کارگردانی علی کشوری برای عکاسان، کار خود را آغاز کرد و همه خواسته‌های گروه در این سالن مهیا شده است اما نکته اینجاست که این‌ها همه امکاناتی که قرار است در‌ «سایه» وجود داشته باشد، نیست.

وی با اشاره به اینکه برخی از وسایل و تجهیزات پس از اجرای این نمایش به سالن «سایه» افزوده می‌شود، ادامه داد: بیشترین بخش این امکانات به صندلی‌ها و تکنولوژی‌ای مربوط می‌شود که به خارج از کشور سفارش داده شده ولی هنوز به دست ما نرسیده است که دلیل آن هم همزمانی با تعطیلات سال نو میلادی بود.

مقتدی با این‌حال تاکید کرد: چیدمان این سالن متحرک است و نصب شدنی در کار نیست که البته این کار هم توسط گروه نمایشی انجام می‌شود . همچنین قرار است پس از پایان اجرای نمایش «کابوس شب نیمه‌ آذر» صندلی‌ها برای پلاتو اجراها استفاده شوند و صندلی‌های جدید دراینجا جایگزین شوند .

گفتنی ست ، نمایش «کابوس شب نیمه‌ آذر» نوشته ایوب آقاخانی و برداشتی آزاد از زندگی شهید احمد کشوری و خانواده‌اش است که موضوع آن فقط به جنگ برنمی‌گردد و روایت‌هایی از خاطرات این شهید نقل می‌شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *