آرش آبسالان : جشنواره بازیگری سه نقطه آزمون بسیار مطلوبی برای سنجش توانایی های بازیگران جوان است .


آرش آبسالان نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون معتقد است برگزاری جشنواره تخصصی بازیگری سه نقطه فرصت مناسبی برای انتقال و تبادل آموخته های دانش آموختگان دانشگاه ها و آموزشگاه های بازیگری  و نیز تجربه ای بدیع برای هم نفس شدن با تماشاگران است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه ، آرش آبسالان مدرس دانشگاه و بازیگر تئاتر درباره برگزاری پنجمین جشنواره تئاتر سه نقطه گفت : این جشنواره فرصت مناسبی  است که دانشجویان و هنرجویان مراکز آموزش عالی و آموزشگاه های بازیگری آموخته های خود را ارائه کرده و هم نفس شدن با مخاطب را تجربه کنند . ضمن اینکه در این رویداد زمینه ای مطلوب فراهم شده تاایشان در تعامل و مقایسه با سایر آثار از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوند .

آبسالان افزود : از آنجا که جشنواره بازیگری سه نقطه در پنجمین دوره برگزاری خود به رویدادی بالنده تبدیل شده و تنها رخداد تئاتری است که به شکل تخصصی به مساله مهم بازیگری توجه می کند به دانشجویان و هنرجویان تئاتر و سینما به ویژه در حوزه بازیگری پیشنهاد می کنم به عنوان مخاطب و یا با ارائه اثر در این جشنواره شرکت کنند. وی تصریح کرد: به جد معتقدم حضور در همین جشنواره ها می تواند به منزله یک آزمون جدی تلقی شود تا شرکت کنندگان به میزان توانایی های علمی و عملی خود  پی برده و در یابند در کجای این کهکشان قرار گرفته اند.

آرش آبسالان در خاتمه با اشاره به این نکته که در جشنواره پنجم بازیگری سه نقطه شاهد رشد کیفی آثار شرکت کننده بودیم اظهار امیدواری کرد تا این رویداد مهم هنری در دوره های بعدی به شکل گسترده تری برگزار شود.

پنجمین جشنواره تخصصی بازیگری سه نقطه از ۱۹ تا ۲۱ تیرماه ۹۵ در سالن های استاد خسرو شکیبایی و سالن استاد رکن الدین خسروی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه با دبیری رامین معصومیان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *