آغاز رپرتوار «مکتب تهران» با اجرای دو نمایش از جلال تهرانی


با شروع دو اجرای «دور دنیا در هشتاد روز» و «نقره ای» از یکشنبه ۲۰ دی رپرتوار «مکتب تهران» آغاز می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، از یکشنبه ۲۰ دی ماه با شروع دو اجرای «دور دنیا در هشتاد روز» و «نقره ای» رپرتوار «مکتب تهران» آغاز می شود. جلال تهرانی نویسنده، طراح و کارگردان این دو تئاتر است.

این جریان با این دو اجرا آغاز می شود و به تدریج چند تئاتر دیگر از جلال تهرانی و دیگر مربیان و هنرجویان «مکتب تهران» به آن اضافه خواهد شد.

جلال تهرانی نمایش «دور دنیا درهشتاد روز» را با برداشت آزاد از رمان مشهور ژول ورن نویسنده نامدار فرانسوی نوشته است و شاهین صادقیان و حمیدرضا بداغی دو هنرجوی «مکتب تهران» به عنوان بازیگر در آن ایفای نقش می کنند و از یکشنبه ۲۰ دی ساعت ۱۹:۳۰ در سالن تئاتر «مکتب تهران» اجرا می شود.

نمایش «نقره ای» هم اثر دیگری به نویسندگی و کارگردانی جلال تهرانی است که ساعت ۲۱ از همین روز در همین مکان اجرا می شود و حبیب الله دانش یکی از مربیان «مکتب تهران» به همراه مرجان کیانی هنرجوی این مکتب در آن بازی می کنند.

پوسترهای این دو اجرا در گروه گرافیک «مکتب تهران» به سرپرستی مازیار تهرانی، طراحی می‌شوند. سهیل حسینی (طراح همکار از استودیو تهران) پوستر نمایش «دور دنیا در هشتاد روز» را طراحی می‌کند. این دو نمایش در کنار چند نمایش دیگر از دوره جدید رپرتوارهای «مکتب تهران» تا یک سال آینده روی صحنه خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *