آغاز ۲ نمایش جدید در تالار هنر


۲ نمایش «داروک و گربه نوازنده» و «چتر سفید» اجرای خود را در تالار هنر آغاز کردند .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «داروک و گربه نوازنده» به نویسندگی و کارگردانی سیمین امیریان از سه شنبه ۲۱ آذر ساعت ۱۹ در تالار هنر اجرا شده است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: فرمانروایِ سرزمین خیالی سختستان، پیر شده و دختری به نام مهریناز دارد که وارث تاج و تخت اوست اما اگر این دختر با فرد مناسبی ازدواج نکند، ممکن است دشمنان، او را کلّه پا کنند. وزیر اعظم دیار سختستان، با همدستی حکیم باشی، بیماری کوچک پادشاه را بزرگ جلوه می ‏دهد و به وی می‏ گوید که مدت زیادی از زندگی او باقی نمانده است تا پادشاه مجبور شود مهری‏ناز را وادار به ازدواج کند. پادشاه از مهری‏ناز می ‏خواهد که از بین خواستگارانش، یکی را انتخاب کند و …

فاطمه امینی، بنیامین بخشی زاده، حسین شفیعی، سهیل پناهی، المیرا پارسا، فرشاد مولایی، رها مقدم، معصومه آرواز، حمیدرضا گودرزی، سهیل میرزا آقایی، سروش پارسا، سیاوش تهرانی، پارسا پوربخش در این نمایش ایفای نقش می کنند.

همجنین نمایش «چتر سفید» به نویسندگی مهدی نیک روش و کارگردانی حمید گلی از دوشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۷:۳۰ اجرای عمومی خود را در تالار هنر آغاز کرده است.

عوامل این اثر نمایشی عبارتند از دستیار کارگردان: علی فروتن، طراح صحنه: مهدی نیک روش، طراح لباس: سعیده دادگر، آهنگساز: رامین کهن.

علی فروتن، حمید گلی، محمد حاجی بابایی و سعید برجعلی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *