آمار تماشاگران تالارهای نمایشی تا ۴ آبان ماه


مجموعه تئاتر شهر ، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج در آماری تعداد تماشاگران نمایش های خود تا ۴ آبان ماه را اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر که دومین ماه پاییز را با چهارنمایش آغاز کرده تعداد تماشاگران هر نمایش را از تاریخ آغاز اجرا اعلام کرد.

در تالار اصلی نمایش “خاتون” به کارگردانی حسین عالم بخش ۱۲ نوبت روی صحنه رفته و تا ۴ آبان میزبان ۶۲۴۲ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۸ بلیط تمام بها ، ۳ بلیط نیم بها و ۶۱۹۱ بلیط میهمان ارائه شده و در گیشه مبلغ ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال دارد.

در تالار قشقایی این مجموعه نیز نمایش “نقاشی اشر” به کارگردانی فریبرز کریمی روی صحنه است که طی ۹ اجرایی که انجام داده ۵۰۳ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۱۹۹ بلیط تمام بها ، ۱۵ بلیط نیم بها ، ۷۹ بلیط تخفیف دار و ۲۱۰ بلیط میهمان ارائه شده و گیشه آن ۸۰ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش “ابوالهول” به کارگردانی داوود پورحمزه دیگر نمایش مجموعه تئاتر شهر است که در پلاتو اجرا روی صحنه است. این نمایش نیز در ۹ نوبت اجرایی که داشته میزبان ۲۹۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۴۷ بلیط تمام بها ، ۳۹ بلیط تخفیف دار و ۱۰۸ بلیط میهمان ارائه شده که گیشه اش را به ۲۵ میلیون و ۹۵۰ هزارریال رسانده است.

از چهارم آبان ماه نمایش “خاموشخانه” به کارگردانی مهدی مشهوری نیز در تالار سایه کار خود را آغاز کرده که طی یک اجرا ۳۶ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۲۱ بلیط تمام بها و ۱۵ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال می شود.

تالار هنر که تنها سالن تخصصی تئاتر کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی محسوب می شود ۴ آذر ماه شاهد آخرین اجرای نمایش های خود بود. نمایش “شاپرک ها در خیابان” به کارگردانی ناصر آویژه طی ۳۱ نوبت اجرایی که داشت میزبان ۳۹۰۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۳۰۹ بلیط تمام بها ، ۶۳۱ بلیط نیم بها ، ۹۶ بلیط تخفیف دار و ۱۰۵۳ بلیط میهمان ارائه شده که مبلغ ۴۱۶ میلیون و ۷۰ هزار ریال برایش در گیشه ثبت شده است.

نمایش دیگر این تالار “پدرآن” به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر نیز با ۳۲ اجرا میزبان ۳۵۸۶ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۷۱۲ بلیط تمام بها ، ۷۳۳ بلیط نیم بها ، ۳۳۷ بلیط تخفیف دار و ۸۰۴ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه مبلغ ۴۱۹ میلیون و ۶۲۵ هزار ریال برایش ثبت شده است.

تماشاخانه سنگلج نیز آبان ماه را با اجرای نمایش “آهسته با گل سرخ” به کارگردانی هادی مرزبان آغاز کرده است. این نمایش طی ۴ اجرایی که پشت سر گذاشته ۶۴۲ تماشاگر داشته است. برای این نمایش که بها بلیط آن ۲۵ ، ۳۰ و ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته شده ۲۴۵ بلیط تمام بها (۱۷۵ بلیط ۴۰ هزار تومانی، ۲۲ بلیط ۳۰ هزار تومانی و ۴۸ بلیط ۲۵ هزار تومانی ) ۱۸۳ بلیط نیم بها (۸۷ بلیط ۲۰ هزار تومانی ، ۴۸ بلیط ۱۵ هزار تومانی و ۴۸ بلیط ۱۲هزار و ۵۰۰ تومانی ) و ۲۱۴ بلیط میهمان ارائه شده است. گیشه این نمایش ۱۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *