اعلام آمار تماشاگران تئاتر شهر و تالار هنر تا ۲۹ تیر


سالن های مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر تعداد تماشاگران نمایش های در حال اجرای خود را از تاریخ شروع اجرا تا ۲۹ تیر ماه اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر که در حال حاضر پنج نمایش را روی صحنه دارد تعداد تماشاگران هر نمایش را به تفکیک اعلام کرده است.

سالن اصلی که میزبان نمایش «خسیس» به کارگردانی مریم کاظمی است طی ۷ اجرایی که تا ۲۹ تیر ماه داشته ۲۱۵۵ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۳۴۹ بلیت تمام بها، ۴۰۹ بلیت نیم بها، ۸۰۲ بلیت تخفیف دار و ۵۹۵ بلیت مهمان ارایه شده است. این نمایش ۴۸۹ میلیون و ۵۰ هزار ریال در گیشه دارد. گنجایش سالن اصلی ۵۷۹ تماشاگر است و بها بلیت نمایش خسیس ۴۰ هزار تومان قید شده است.

در سالن قشقایی نمایش «تو مشغول مردنت بودی» به کارگردانی مژگان خالقی با ۲۸ اجرا ۱۶۲۵ تماشاگر داشته است. این سالن که ۹۶ صندلی دارد ۴۶۲ بلیت تمام بها، ۴۱۸ بلیت نیم بها، ۱۶۷ بلیت تخفیف دار و ۵۷۸ بلیت مهمان ارایه کرده که گیشه اش را به ۲۴۱ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال رسانده است.

نمایش «پانزده سال آینده» به کارگردانی سعید زارع نیز در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است. برای این سالن که ۷۲ صندلی دارد طی ۳ اجرایی که تا ۲۹ تیر ماه داشته ۱۹ بلیت تمام بها، ۱۹ بلیت تخفیف دار، ۵۰ بلیت مهمان ارایه شده که در مجموع ۸۸ تماشاگر را شامل می شود. گیشه این نمایش ۱۰ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال ثبت شده است.

دیگر نمایش این سالن با عنوان «خداحافظ باغ آلبالوی من» به کارگردانی سارا مخاوات طی ۳ اجرایی که داشته ۱۸ بلیت تمام بها، ۳۲ بلیت تخفیف دار و ۵۱ بلیت مهمان ارایه شده که ۱۰۱ تماشاگر را شامل می شود. گیشه این نمایش ۱۳ میلیون و ۸۰ هزار ریال ثبت شده است.

اما در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر نمایش «تلاش مذبوحانه» به کارگردانی آناهیتا قرچه تا ۲۹ تیر ۱۰ اجرا داشته و میزبان ۲۹۵ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۱۲ بلیت تمام بها، ۹۱ بلیت تخفیف دار و ۹۲ بلیت مهمان ارایه شده و گیشه آن ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال ثبت شده است. پلاتو اجرا برای ۲۶ تماشاگر گنجایش دارد.

تالار هنر که تنها سالن تخصصی تئاتر کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی است نیز از هفته سوم تیرماه پذیرای ۲ نمایش «شازده کوچولو» و «چارلی و کارخانه شکلات سازی» شده است.

نمایش «شازده کوچولو» به کارگردانی آناهیتا غنی زاده تا ۲۹ تیر ماه میزبان ۱۰۷۲ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۷۰۴ بلیت تمام بها، ۱۶۷ بلیت نیم بها، ۶۲ بلیت تخفیف دار و ۱۳۹ بلیت مهمان ارایه شده که گیشه آن را به ۱۵۲ میلیون و ۴۱۵ هزار ریال رسانده است.

نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» به کارگردانی فریبا دلیری نیز تا این تاریخ میزبان ۱۳۶۳ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۱۱ بلیت تمام بها، ۱۴۷ بلیت نیم بها، ۲۰۱ بلیت تخفیف دار و ۲۰۴ بلیت مهمان ارایه شده است. گیشه این نمایش تا ۲۹ تیر ماه مبلغ ۱۹۰ میلیون و ۴۸۵ هزار ریال ثبت شده است.

با پایان اجرای عمومی دو نمایشی که در تماشاخانه سنگلج روی صحنه بوده اند ، طی هفته گذشته این تماشاخانه اجرایی نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *