آمار تماشاگران نمایش‌های مجموعه تئاترشهر و خانه نمایش اعلام شد


مجموعه تئاترشهر که همچون سالن‌های دیگر تئاتر، طی هفته گذشته میزبان نمایش‌هایی از جشنواره تئاتر مقاومت بود، آمار تماشاگران نمایش‌های روی صحنه خود را تا ۶ آذرماه اعلام کرد.

تئاتر شهر تهران

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، نمایش «ترور» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر طی ۷ اجرا ۳۶۷۵ تماشاگر داشته که ۳۱۲ بلیت آن تمام‌بها، ۱۹۰۶ بلیت تخفیف‌دار، ۱۴۵۷ بلیت مهمان برای آن ارائه شده است. جمع فروش این نمایش در ۷ اجرا ۳۹ میلیون و ۷۹۰ هزار ریال اعلام شده است. گنجایش سالن اصلی مجموعه تئاترشهر ۵۷۹ صندلی است.

نمایش «باغ آلبالو» به کارگردانی آتیلا پسیانی نیز که در سالن چهارسو روی صحنه است، تا ۶ آذرماه تعداد ۳۶ اجرا داشته و برای ۷۶۱۳ تماشاگر روی صحنه رفته است. برای این نمایش ۶۰۱۴ بلیت تمام‌بها، ۲۳۷ بلیت نیم‌بها و ۱۳۶۲ بلیت مهمان ارائه شده که رقم فروش آن را به ۱ میلیارد و ۲۲۶ ملیون و ۵۰۰ هزار ریال رسانده است. گنجایش سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر برای این نمایش ۲۱۶ صندلی است.

نمایش «پدران، مادران، فرزندان» به کارگردانی آرش عباسی که از جمله اجراهای جشنواره تئاتر مقاومت بود در ۹ اجرا ۲۳۶ تماشاگر داشت. سالن سایه گنجایش ۶۰ تماشاگر دارد. برای این نمایش که در هر روز دو نوبت روی صحنه رفته ۷۲ بلیت تمام‌بها، ۱۱ بلیت تخفیف‌دار و ۱۵۳ بلیت مهمان ارائه شده و فروش آن ۱۶ میلیون و ۵۰ هزار ریال بوده است.

نمایش «فولاد هرگز زنگ نمی‌زند» به کارگردانی زری اماد نیز که در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر روی صحنه است و تا ۶ آذر ۱۲ نوبت اجرا شده، در این زمان ۲۶۰ تماشاگر داشته است. این سالن تنها ۲۶ صندلی ظرفیت دارد. طبق آمار اعلام شده، برای این نمایش ۱۱۷ بلیت تمام‌بها، ۱۷ بلیت نیم‌بها، ۸ بلیت تخفیف‌دار و ۱۱۸ بلیت مهمان ارائه شده که رقم فروش ۱۵ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال برای این نمایش ثبت شده است.

در خانه نمایش اداره تئاتر نیز که میزبان نمایش‌هایی از جشنواره تئاتر مقاومت بود، اجرای نمایش «کوچ» به کارگردانی حسین احمدی قاجاری به پایان رسید. این نمایش از ۲۷ آبان تا ۶ آذر ۹۴ تماشاگر داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *