آمار تماشاگران تالارهای نمایشی تا نیمه مرداد ۹۵


مجموع آمار تماشاگران تالار های مجموعه تئاتر شهر ، سنگلج ، هنر و خانه نمایش از اول تا ۱۵ مرداد ماه جاری از سوی سالن های نمایش اعلام شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر مرداد ماه ۱۳۹۵ میزبان نمایش های “سه خواهر و دیگران” ،” سفر به نهایت دور “، ” هم،لت” ، “پرده سوم،صحنهچهارم” و “خوشبختی های کوچک سوسک شدن” شده است.

نمایش “سه خواهر و دیگران” به کارگردانی حمید امجد در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر طی ۱۱ اجرای خود میزبان۲۴۱۷ تماشاگ بوده که از آن میان ۷۹۷  بلیط تمام بها ، ۴۵۷ بلیط تخفیف دار و ۱۱۶۳ بلیط میهمان برای این نمایش ثبت شده است. مبلغ فروش این نمایش تا نیمه مرداد ۴۸۰ میلیون و ۵۰ هزار ریال اعلام شده است.

در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر نیز نمایش “سفر به نهایت دور “ به کارگردانی محمد میرعلی اکبری طی ۲۱ اجرا ۱۳۲۱ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۴۰۷ بلیط تمام بها ، ۱۵۹ بلیط نیم بها ، ۱۱۵ بلیط تخفیف دار و ۶۴۰ بلیط میهمان ارائه شده و رقم فروش آن ۱۴۴ میلیون و ۶۲۵ هزارریال اعلام شده است.

نمایش “هم،لت” به کارگردانی مشترک مجتبی کریمی ، سیاوش قائدی ، آرمین جوان و بهروز سالمی عنوان نمایشی است که در تالار قشقایی روی صحنه است. این نمایش طی ۱۵ اجرا میزبان ۹۸۰ تماشاگر بوده که ۶۹۱ بلیط تمام بها ، ۲۹ بلیط نیم بها و ۲۶۰ بلیط میهمان را شامل می شود. مبلغ فروش این نمایش ۱۴۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش دیگر تالار قشقایی با عنوان “پرده سوم، صحنه چهارم” به کارگردانی مشترک یوسف باپیری و اشکان خیل نژاد نیز طی ۱۵ اجرا ۱۱۸۷ تماشاگر داشته که ۸۴۰ بلیط تمام بها ، ۵۵ بلیط نیم بها و ۲۹۲ بلیط میهمان را شامل می شود. برای این نمایش نیز مبلغ فروش ۱۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر نمایش “خوشبختی های کوچک سوسک شدن” به کراگردانی آزاده انصاری روی صحنه است. این نمایش در ۱۳ اجرای خود میزبان ۷۵۶ تماشاگر بوده که ۴۴۶ بلیط تمام بها ، ۱۲ بلیط نیم بها ، ۱۰۰ بلیط تخفیف دار و ۱۹۸ بلیط میهمان را شامل می وشد. برای این نمایش مبلغ ۱۰۵ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش “روزهای بی باران” به کراگردانی امین بهروزی کار گذشته تالار سایه که اول مرداد ماه و بعد از ۴۴ اجرا به کار خود پایان داد در مجموع میزبان ۲۸۱۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۷۵۶ بلیط تمام بها ، ۱۳۸ بلیط نیم بها، ۳۷۹ بلیط تخفیف دار و ۵۴۱ بلیط میهمان ارائه شده که در مجموع مبلغ فروش این نمایش ۴۲۱ میلیون و ۸۵۰ هزارریال ثبت شده است.

تالار هنر تا نیمه مرداد ماه میزبان دو نمایش “لاکی ” و “پدریک دقیقه ای ” بود. نمایش “لاکی” به کارگردانی آناهیتا غنی زاده طی ۳۱ اجرا میزبن ۳۵۲۶ تماشاگر بود و جمع فروش این نمایش تا ۱۵ مرداد به مبلغ ۳۲۶ میلیون و۳۱۰ هزار ریال رسید. در هفته گذشته برای این نمایش ۳۷۴ بلیط تمام بها ، ۲۳۴ بلیط نیم بها ، ۱۶۹ بلیط با تخفیف ویژه ، ۱۸۸ بلیط میهمان ارائه شده و فروش هفتگی آن به ۹۲ میلیون و ۸۵ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش “پدر یک دقیقه ای “ به کارگردانی رضا فیاضی نیز در ۲۹ اجرا میزبان ۲۶۲۹ تماشاگر بوده و رقم فروش ۲۰۴ میلیون و ۵۰ هزار ریال برای آن ثبت شده است. این نمایش در هفته گذشته ۲۳۹ بلیط تمام بها ، ۱۵۴ بلیط نیم بها ، ۵۲ بلیط تخفیف ویژه و ۲۵۳ بلیط میهمان به مخاطبان خود ارائه کرده است. فروش هفته گذشته این نمایش ۵۳ میلیون و ۲۷۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش “خرمهره” با کارگردانی محسن قصابیان که از ۲۷ خرداد در خانه نمایش اداره تئاتر روی صحنه است در دو هفته ابتدای مرداد ماه میزبان ۳۴۷ تماشاگر بود. برای این نمایش از ۳ تا ۱۵ مرداد ماه ۸۷ بلیط تمام بها ، ۲۶ بلیط نیم بها و ۲۳۴ بلیط میهمان ارائه شده است. مبلغ فروش این نمایش در این بازه زمانی ۱۲ میلیون ریال ثبت شده است.

نمایش “شیش و بش” به کارگردانی سید جواد روشن که تا ۸ مرداد در تماشاخانه سنگلج روی صحنه بود در مجموع ۱۸۳۰ تماشارگ داشته و مبلغ فروش آن ۱۴۶ میلیون و ۴۴ هزار و ۵۰۰ ریال ثبت شده است. برای این نمایش ۶۴۹ بلیط تمام بها ، ۲۵ بلیط نیم بها ، ۴۴۲ بلیط تخفیف دار و ۷۱۴ بلیط میهمان ارائه شده است.

نمایش “انسانم آرزوست” به کارگردانی داوود فتحعلی بیگی که از ۱۰ مرداد اجرای خود را در تماشاخانه سنگلج آغاز کرده است تا ۱۵ مرداد میزبان ۶۱۶ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۳۳ بلیط تمام بها ، ۳۸ بلیط تخفیف دار و ۲۴۵ بلیط میهمان ارائه شده است. مبلغ فروش این نمایش تا ۱۵ مرداد ۵۸ میلیون و ۷۵۲ هزار ریال اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *