آمار فروش زمستانه تئاتر شهر


جدیدترین آمار تماشاگران و فروش نمایش‌های مجموعه تئاتر شهر اعلام شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا ، براساس آماری که اعلام شده است نمایش «در انتظار گودو» کار همایون غنی‌زاده بعد از هفت اجرا در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر میزبان چهارهزار و ۷۹ تماشاگر بوده است که از این میان ۷۸۳ نفر با بلیت تمام‌بها، سه هزار و ۳۲ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۶۷ تماشاگر به صورت میهمان به تماشای این نمایش نشسته‌اند.

این اثر نمایشی که قیمت بلیت آن ۲۰هزار تومان است، فروشی برابر با ۷۲ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان داشته است.

در همین تالار نمایش «ملکه زیبایی لی‌نین» دیگر اثر همایون غنی‌زاده با پیشت سر گذاشتن هفت اجرا میزبان دو هزار و ۷۹۴ تماشاگر بوده است. از میان تماشاگران این نمایش ۴۷۵ نفر با بلیت تمام‌بها، دو هزار و ۴۷ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۷۲ نفر به صورت میهمان به تماشای این نمایش نشسته‌اند.

این نمایش که قیمت بلیت آن ۲۰ هزار تومان است، فروشی برابر با ۴۷ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان داشته است.

در تالار سایه نمایش «مرگ تصادفی یک آنارشیست» به کارگردانی مصطفی عبداللهی میزبان تماشاگران تئاتر است. این اثر نمایشی که در تالاری با ۱۰۳ صندلی اجرا می‌شود بعد از پشت سر گذاشتن ۲۰ اجرا پذیرای دو هزار و ۱۴۴ تماشاگر بوده است. که در این میان هزار و ۲۶۷ نفر با بلیت تمام‌بها، ۳۵۰ نفر با بلیت نیم‌بها و ۵۲۷ نفر به صورت میهمان از این نمایش دیدن کرده‌اند. قیمت بلیت این نمایش ۱۰هزار تومان است و تاکنون فروشی برابر با ۱۴ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان داشته است.

«بی‌بی بی‌دل» دیگر نمایشی است که این روزها در تالار قشقایی تئاتر شهر به صحنه می‌رود. این اثر نمایشی که در تالاری با ۱۱۵ صندلی اجرا می‌شود، بعد از ۲۵ اجرا میزبان هزار و ۸۴۷ تماشاگر بوده است. از میان تماشاگران این نمایش ۸۲۹ نفر بلیت کامل، ۱۷۰ نفر بلیت نیم‌بها، ۱۷۹ نفر بلیت تخفیف‌دار خریده‌اند و ۶۶۹ تن نیز میهمان بوده‌اند.

فروش این نمایش که قیمت بلیت آن ۱۰ هزار تومان است برابر با ۱۰ میلیون و ۵۷۲ هزار تومان بوده است.

«یک بزرگداشت باشکوه» به کارگردانی رحمت امینی دیگر نمایش جدیدی است که به تازگی اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت ۴۸ تماشاگر آغاز کرده است.

این نمایش بعد از پشت سر گذاشتن شش اجرا، ۱۷۳ تماشاگر را جذب کرده که از میان آن‌ها ۹۰ نفر میهمان بوده‌اند، ۲۴ نفر بلیت کامل، ۳۲ نفر بلیت نیم‌بها و ۲۷ تماشاگر بلیت تخفیف‌دار خریده‌اند. قیمت بلیت این نمایش هشت هزار تومان است و تاکنون فروشی برابر با ۴۸۲ هزار تومان داشته است.

«شب بخیر کیارستمی» به کارگرانی علی احمدی نمایش جدیدی است که این روزها در قالب اثری محیطی در کافه تریای اصلی تئاتر شهر اجرا می‌شود.

این اثر نمایشی بعد از ۹ اجرا، ۸۹۸ تماشاگر را میزبانی کرده که ۹۱ نفر آن‌ها میهمان بوده‌اند. برای دیدن این نمایش ۵۸۹ نفر بلیت تمام‌بها، دو نفر بلیت نیم‌بها و ۲۱۶ نفر بلیت تخفیف‌دار خریده‌اند. قیمت بلیت این نمایش هفت هزار تومان است و فروش آن پنج میلیون و ۱۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان بوده است.

و سرانجام اینکه نمایش «کافه با مدیریت جدید» به کارگردانی مریم ملک نمایش محیطی تازه‌ای است که در کافه‌تریای چهارسو به صحنه می‌رود.

این نمایش بعد از چهار اجرا ۱۰۵ تماشاگر داشته که از میان آن‌ها ۷۹ نفر با بلیت تمام‌بها و ۲۶ تن به صورت میهمان به تماشای این نمایش آمده‌اند. نمایش نام‌برده که قیمت بلیتش هفت هزار تومان است فروشی برابر با ۵۵۳ هزار تومان داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *