آمار مخاطبان چهار نمایش در تماشاخانه ایرانشهر/ «آواز قو» در صدر فروش


بیش از ده هزار مخاطب از نمایش‌های «شک» به کارگردانی مهدی کوشکی، «امشب، اینجا» به کارگردانی مژگان خالقی، «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف و «امروز روز خوبیست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی در تماشاخانه ایرانشهر دیدن کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «شک» به کارگردانی مهدی کوشکی با ۱ هزار و ۶۷۴ مخاطب، «امشب، اینجا» به کارگردانی مژگان خالقی با ۲ هزار ۳۶۰ مخاطب، «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف با ۵ هزار و ۳۷۱ مخاطب و «امروز روز خوبیست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی با ۱ هزار و ۳۶۷ مخاطب در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه رفتند.

تئاتر فستیوال

نمایش «شک» به کارگردانی مهدی کوشکی در ۲۰ اجرای خودپذیرای ۱ هزار و ۶۷۴ مخاطب شد که از این تعداد ۳۰۰ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «شک» طی ۲۰ اجرا مبلغ ۶۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان بوده است.

تئاتر فستیوال

نمایش «امشب، اینجا» به کارگردانی مژگان خالقی نیز در ۱۹ اجرای خودپذیرای ۲ هزار و ۳۶۰ مخاطب شد که از این تعداد ۲۸۵ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «امشب، اینجا» طی ۱۹ اجرا مبلغ ۹۵ میلیون و ۶۰ هزار تومان بوده است.

تئاتر فستیوال

نمایش «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف نیز در ۲۸ اجرای خودپذیرای ۵ هزار و ۳۷۱ مخاطب شد که از این تعداد ۴۲۰ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «آواز قو» طی ۲۸ اجرا مبلغ ۱۸۵ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان بوده است.

تئاتر فستیوال

نمایش «امروز روز خوبیست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی نیز در ۲۵ اجرای خودپذیرای ۱ هزار و ۳۶۷ مخاطب شد که از این تعداد ۳۷۵ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «امروز روز خوبیست برای مردن» طی ۲۵ اجرا مبلغ ۳۱ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *