اجراهای تالار هنر در ماه رمضان


نمایش «ما با دست هایمان پرواز می کنیم» به کارگردانی  رعنا قادری در تالار هنر به صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، این نمایش با به تصویر کشیدن یک کلاس نمایش، با بهره بردن از خلاقیت کودکان و نوجوانان هفت تا چهارده سال، تلاش می‌کند چالش‌های این گروه‌های سنی را برای درک جهان به صحنه آورد و نگاهی نو به مسایل آنان داشته باشد.

ویانا پرویزیان ، روژیا اردلان ، گلشید رهنورد، هما دادگر، صبا سلطانی، کیمیا امیری، یاس رضوی بازیگران این اثرند. همچنین نیکی شاکری، کیانا شریفی، عسل شاکری (گروه موسیقی)، مقداد مهدوی(آهنگساز )، عادله چراغی(طراح لباس)، مهرداد باقری(ساخت دکور)، پروین بیات حجتی(طراح پوستر و بروشور)، رامین بهادری(ساخت تیزر و پروژکشن) و حنیف سلطانی (روابط عمومی) دیگر عوامل اجرایی این نمایش‌اند.

نمایش «ما با دست هایمان پرواز می‌کنیم» به نویسندگی مهدی فرشید سپهر و کارگردانی  رعنا قادری از ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۴۵دقیقه در تالار هنر به صحنه می‌رود.

ادامه نمایش‌های «من و در لجباز» و «من و حسن کچل» با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در تالارهنر

همچنین با وجود آغاز ماه مبارک رمضان، اجرای نمایش‌های «من و در لجباز» نوشته و کار محمود تیموری و «من و حسن کچل» به نویسندگی لیدا وعیدی و کارگردانی سیدعلیرضا دری تا ۲۵ تیرماه در تالار هنر ادامه خواهد داشت.

سعید ابک، مهدی فرشیدی سپهر، لیدا وعیدی و حامد مدرس در نمایش «من و حسن کچل» ایفای نقش می‌کنند.

در نمایش «من و در لجباز» هم محمود تیموری، مجید نصیری، پرویز حاجی زاده، مجتبی گوهرخای، محمدرضا ابراهیم پور، حمیدرضا بنده مرادی، مانی تیموری و علیرضا ابراهیم پور به ایفای نقش می‌پردازند.

تالار هنر به عنوان مرکز تئاتر کودک و نوجوان در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده واقع شده است.

علاقه مندان به تماشای این نمایش ها می توانند با شماره ۸۸۳۰۶۶۴۰  تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *