برنامه اجراهای روز ششم هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی


به گزارش تئاتر فستیوال ، در برنامه روز ششم جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی (سه شنبه ۶ شهریور ماه) ۱۳ نمایش در بخش صحنه‌ای حضور دارند که در مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر، تالار گلستان و سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه می‌روند.

 در این روز ، مجموعه تئاتر شهر با شش نمایش میزبان مخاطبان است : نمایش «پادشاه سرگردان» با نویسندگی و کارگردانی ژان باپتیست پوش از کشور فرانسه در دو نوبت ۱۹ و ۲۱ در سالن اصلی تئاترشهر اجرا می‌شود. این نمایش که مختص مخاطب کودک و نوجوان و خانواده است، با مدت‌زمان چهل و پنج دقیقه روی صحنه می‌رود.

نمایش «شفیره» با نویسندگی و کارگردانی مهدی شاه پیری در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ در تالار چهارسو اجرا می‌شود. این نمایش که مختص مخاطب بزرگسال است، با مدت‌زمان ۵۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

 نمایش «جیق جیقه با قاف» با نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی اثری است که در دو نوبت ۱۸ و ۲۰:۱۵ و با مدت زمان ۵۰ دقیقه در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود. این نمایش هم برای مخاطب بزرگسال مناسب است.

نمایش «دزد لالایی ها» نوشته بهرام جلالی پور و فائزه فیض و کارگردانی سید آرش شریف زاده در تالار قشقایی روی صحنه می‌رود. این نمایش در دو نوبت؛ ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ و با مدت‌زمان ۶۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر میزبان دو نمایش در بخش تجربه است که در کنار هم در دو نوبت، ۱۶:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

ابتدا نمایش «رویای پرومته» با کارگردانی محسن اکرمی و نمایش بعدی «آدیدتانا» با کارگردانی امین پروین به روی صحنه می‌رود.

تالار هنر به‌عنوان سالن تخصصی تئاتر کودک‌ونوجوان در روز ششم جشنواره میزبان نمایش «غول بابا» با نویسندگی مهدی سیم ریز و کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم ریز از شهر مشهد است . این نمایش که در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ و با مدت‌زمان شصت دقیقه اجرا می‌شود، ویژه مخاطب کودک و نوجوان و خانواده به روی صحنه می رود .

در این روز ، سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روز ششم جشنواره با سه نمایش «خنده ماهی» از شهر بندر لنگه ، «موسی و شبان» از شهر تهران ، «سفر به آینده» ، در بخش دانش‌آموزی میزبان مخاطبان است که هر سه در کنار هم در دو نوبت، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰:۳۰ اجرا می‌شوند.

سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان میزبان دو نمایش «جوینده» به کارگردانی لیلا احمدی و «آن مرد آمد» به کارگردانی علیرضا ناصحی خواهد بود . این دو نمایش در بخش تجربه در دو نوبت، ۱۷ و ۱۹ اجرا می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *