در اعماق به نفع هنرمندان بیمار به روی صحنه می رود


نمایش ” در اعماق ” ، روز یکشنبه ۳۱ خرداد ماه به نفع هنرمندان بیمار به روی صحنه می رود.

در اعماق پیشنهاد می شود

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش ” در اعماق ” ، نوشته ماکسیم گورکی، آخرین اثر زنده یاد مصطفی عبدالهی بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و رادیو، و موسس “گروه تئاتر کوچه” است که خود بیش از ۱۴ سال با بیماری سرطان جنگید و در نهایت صبح پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در حالی که تنها ۴ روز از شروع اجرای عموم نمایشش می گذشت، در پی وخامت بیماری دار فانی را وداع گفت.

گروه اجرایی ” در اعماق ” در نظر دارد تا به یاد آن هنرمند فقید، در روز یکشنبه ۳۱ خرداد ماه، کلیه ی عواید حاصل از گیشه این نمایش را که به صورت همت عالی به روی صحنه می رود به هنرمندان بیمار اختصاص دهد.

در این نمایش شهین علیزاده، محمد پور حسن، امیر عباس توفیقی، علی زرینی، فرشید صمدی پور، صنم صالحی، فرناز جهانسوز، مهدی زمین پرداز، محسن بهرامی، زندیش حمیدی، سیامک حلمی، مهدی طهماسبی، محسن زرآبادی پور، لیلا ارجمند پیوند، پوریا گلستانی، محمد رضا کردی، مریم نادرلویی و سعید سلطانی به ایفای نقش می پردازند.

این نمایش ساعت ۱۹ در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود.

علاقمندان به شرکت در این امر خیر می توانند بلیت های خود را از طریق سایت های فروش بلیت و یا به صورت حضوری از گیشه تئاتر شهر تهیه کنند و یا با شماره تلفن ۰۹۳۸۱۱۰۵۶۷۹ جهت رزرو و هماهنگی تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *