اجرای نمایش “مامبو جامبو” در تالار هنر


نمایش مامبو جامبو به نویسندگی المیرا پارسا و کارگردانی سید مصطفی رضوی اجراهای خود را در تالار هنر آغاز کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تالار هنر نمایش “مامبو جامبو” به نویسندگی المیرا پارسا و کارگردانی سید مصطفی رضوی روز چهارشنبه ۶ آذر در تالار هنر افتتاح شد.

متن نمایش “مامبو جامبو” براساس نمایشنامه هملت شازده کوچک دانمارک نوشته تورستن لترز و ترجمه ناصر حسینی مهر نوشته شده و در خلاصه داستان آن آمده است:

“پادشاه به جنگ رفته و کشور توسط کلادیوس وزیر و پولونیوس، مشاور پادشاه اداره می شود. کلادیوس وزیر که همیشه آرزوی پادشاهی داشته به کمک پولونیوس مشاور نقشه نابودی پادشاه و به تخت نشستن خود را می کشد. هملت که یک کودک هشت ساله است از این اتفاق با خبر می شود و سعی دارد که به محض ورود پادشاه به کشور ماجرا را به او بگوید و …”

طراحی این نمایش بر اساس اجرای زنده عروسک و موسیقی است و المیرا پارسا، طهورا کریمخانی، فاطمه سیدطالبی، آرزو عصاری، مژده مسکنی، نازنین دیده ور، مهسا زارع و مریم مختاری در آن به ایفای نقش می پردازند.

دیگر عوامل نمایش “مامبو جامبو” عبارتند از آهنگساز: سعید آفتاب آذری ، تنظیم: مجید حائری ، نوازندگان صحنه: نازنین فرضی، آناهیتا دارابی و مژده بروجردی ، مدیراجرایی: محمد زمانی ، طراح صحنه: سیدمصطفی رضوی ، دستیار صحنه: مهیا خان بابایی ، ساخت دکور: کیوان ضیاپور ، طراح لباس: مریم کرمی ، دوخت لباس: رویا ارژنگ ، طراحی، ساخت عروسک و آکساسوار: مریم کرمی ، ساخت تیزر: فرزین طاهری منش ، طراح پوستر و بروشور: جعفر ذهنی ، طراح نور: کیوان ضیا پور ، طراح و اجرای گریم: حسین تبریزی و لیلا پریشان ، دستیار کارگردان: مجید خلیلی و مریم کرمی ، گروه کارگردانی: علیرضا حسین پور، طاها محسنی و فاطمه صدقی ، مدیر روابط عمومی: فاطمه سیدطالبی.

لازم به ذکر است قیمت بلیت نمایش های تالار هنر ۲۰۰۰۰ تومان است که در روزهای یکشنبه نیم بهاست و  بلیت این نمایش در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه با ۲۵ درصد تخفیف به فروش می رسد.

نمایش “مامبو جامبو” هر روز بجز شنبه‌ها و ایام سوگواری ساعت ۱۷:۳۰ به مدت سی شب برای مخاطب کودک و نوجوان در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *