اجرای ویژه هنرمندان نمایش “تیستوی سبز انگشتی” و “خیاط کوچولوی شجاع”


تالار هنر امروز ( دوشنبه ۱۱ اسفندماه ) میزبان هنرمندان است تا به تماشای نمایش های «تیستوی سبز انگشتی» و «خیاط کوچولوی شجاع» بنشینند . 

تالار هنر
به گزارش تئاتر فستیوال ، داستان «تیستوی سبز انگشتی» که اجرای خود را از ۱۵ بهمن در تالار هنر آغاز کرده است، در رابطه با کودکی است که پدرش یک کارخانه بمب و موشک سازی دارد ، تیستو که سرزمینش در حال جنگ است ، دارای یک قدرت جادویی در سر انگشتانش می‌شود ، به شکلی که به هرچه دست می‌زند ، سبز می‌شود ، وی با کمک دوستش عمو سیبیلو و نیروی جادویی‌اش ، می‌تواند جلوی یک فاجعه را بگیرد .
این نمایش موزیکال مختص گروه سنی پنج سال به بالا است.
سعید ابک (عمو سیبیلو)، روشنک کریمی (نانا)، پرویز حاجی‌زاده (آقای می‌رپوال)، امین پروین (تیستو)، پریسا رفیعی (آنا)، الهام ایروانی (مردم شهر، مباشر کارخانه)، بهار سیف (مردم شهر، منشی کارخانه)، نرگس مقیمی (مردم شهر، پرستار) و امیر عباسیان (مردم شهر) بازیگران این نمایش هستند.
نمایش «تیستوی سبز انگشتی» به نویسندگی رامین کهن و بهار طاهری و کارگردانی امین کهن، از ۱۵ بهمن تا ۲۵ اسفندماه، به جز شنبه‌ها، ساعت ۱۹:۳۰ در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده (امجدیه سابق) اجرا می‌شود. علاقه‌مندان برای رزرو بلیت می‌توانند با شماره‌های ۰۹۳۰۳۷۲۷۲۰۱ و ۰۹۳۰۷۰۲۰۶۷۱ تماس بگیرند.

همچنین نمایش «خیاط کوچولوی شجاع» نوشته اوراند هریس با ترجمه سید حسین فدایی حسین، روایت‌گر خیاطی است که به همه جا سفر می‌کند؛ او قد کوتاهی دارد اما از هوش بالایی برخوردار است، در یکی از سفرهای خود به یک قصر می‌رسد و …

محمد الله دادی، حمید بهشتی، فیروزه جباری نیک،‌ زهرا ناظری،‌ هیراد محمدی،‌ امیرحسین صمدی بازیگران نمایش «خیاط کوچولوی شجاع» هستند.

 این نمایش هر روز ساعت ۱۸ در تالار هنر روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *