اجرای ویژه هنرمندان نمایش «کاسپار»


نمایش «کاسپار» به کارگردانی «محسن معینی» اجرای روز ۲۸ دی‌ماه خود را هنرمندان عرصه‌های تئاتر، سینما و تلویزیون اختصاص داد.

کاسپار

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش فلسفی «کاسپار» به نویسندگی «پتر هانتکه» و کارگردانی دکتر محسن معینی، اجرای خود را در روز یکشنبه ۲۸ دی ساعت ۲۰:۳۰ و در تماشاخانه آو، میزبان هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون خواهد بود.
نمایش کاسپار درباره شخصی به نام «کاسپار هاوزر» است که در خیابان‌های اتریش راه می‌رود و فقط یک جمله را تکرار می‌کند.او را دستگیر کرده، به زندان می‌برند و مورد آزمایش‌های مختلف انجام می‌دهند تا به آدمی تبدیل کنند که می‌خواهند.
پردیس افکاری،افسانه میرباقری، مریم دانش‌آذر، بهار سعوه و باران فرد در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
سایر عوامل نیز عبارتند از: محسن معینی(طراح)، نیکان خسروی(آهنگساز)، مستانه کریم‌خانی(مدیر صحنه)،امید سلیمانی(عکاس و گرافیست)،نگین میرحسنی(طراح لباس) و احمدرضا حجارزاده (مدیر روابط‌عمومی).
همچنین نگین میرحسنی، تهیه‌کنندگی نمایش کاسپار را بر عهده دارد.
معینی پیش از این،نمایش‌های «عقلِ دهم»،«خانه برنارد آلبا»،«مزامیر اکسدوس»،«بازیگر و زنش»،«آدم خوابش می‌گیره» و «بر فَرَس تندرو» را روی صحنه برده است.
هنرمندان عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون می‌توانند روز ۲۸ دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ نمایش کاسپار را در تماشاخانه آو به نشانی میدان فاطمی،ابتدای شهید گمنام، خیابان جهان‌مهر، پلاک ۲۶ تماشا بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *