اجرای ویژه ی عکاسان “سنجاب های شنگول و منگول”


نمایش “سنجاب های شنگول و منگول” به کارگردانی رضا آشفته روز یک شنبه ۲۴ خرداد ماه برای عکاسان تئاتر روی صحنه می رود .

سنجاب های شنگول و منگول

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش “سنجاب های شنگول و منگول” روز یک شنبه ۲۴ خرداد ماه جاری  ساعت ۱۹ برای عکاسان تئاتر روی صحنه می رود و اجرای عمومی خود را به طور رسمی آغاز خواهد کرد.
نمایش “سنجاب های شنگول و منگول” از نوشته های رضا آشفته است که در آن بازآفرینی خلاقه ای از یک داستان قدیمی کودکان انجام گرفته است.

در این نمایش مادر سنجاب و منجاب برایشان قصه شنگول و منگول و حبه انگور را تعریف می کند و تصمیم می گیرد که بداند در نبودش چقدر می توانند موفق باشند؟ در نبود مادر ، سنجاب و منجاب با شاهین روبرو می شوند و…
در این نمایش سحر هنرور، پرنیان حسین زاده، صفورا خوش طینت، علی حسینی، میثم کیانی، مهسا فتحی پور، و امیرعلی دانش به ایفای نقش می پردازند.
طراحی پوستر و بروشور را مسعود صبوحی، مدیر تولید اکبر مهماندوست ،دستیار کارگردان تکین قاضی زاده، مجتبی نظری و ناهید صباغ هستند. طراحی صحنه را پریا قره گوزلو و کتایون همتی بر عهده دارند و طراحی نور را هخا بازرگان، طراحی عروسک را نینا فرشادی، طراحی ماسک را پریا قره گوزلو ، طراحی لباس را سحر هنرور و آهنگسازی را رضا صابر و سعید مهاجر، طراحی گریم را سعیده آجربندیان و روابط عمومی را زهرا شایانفر برعهده دارند.
عکاسان محترم می توانند برای هماهنگی و رزرو با شماره های  ۰۹۱۲۴۸۶۰۳۸۹ ، ۰۹۳۰۶۴۰۶۶۹۶ و ۰۹۳۰۱۳۱۷۱۵۵ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *