اجرای «پناه کاه» در عمارت ارغنون


نمایش «پناه کاه» به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه و رامین معصومیان در عمارت ارغنون روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «پناه کاه» به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه و رامین معصومیان از پنجشنبه ۲۳ فروردین تا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت ارغنون روی صحنه می رود.

داستان «پناه کاه» درباره‌ رایان سرباز بزدلی‌ است که از میانه‌ یک جنگ آخرالزمانی می‌گریزد، اما فرار او از این مهلکه او را به جای بهتری نمی برد. او در سوراخی می‌افتد که زیستگاه انسان‌هایی‌ است که سالیان دراز از تمدن دور بوده‌اند و در بدو ورودش و بی‌هیچ دلیلی تصمیم به اعدام او می‌گیرند. رایان تنها سه روز فرصت دارد تا زندگی‌اش را دوباره بخرد.

 حامد ادوای (مهمان از گروه گره)، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی بازیگران این نمایش هستند.

عوامل این نمایش عبارتند از گروه هنری مربع ۱۱: مدیراجرایی، ماریا حاجیها: طراح گریم، الهام شعبانی طراح لباس، رضا خزرایی: طراح نور، محمد رضا جدیدی: موسیقی، کاوه مرحمتی: گرافیک، طراحی و ساخت تیزر، سیدشهاب خاضع‌حق: دستیار تولید، فرهاد جاوید: عکاس، مریم شریعتی: مدیر تبلیغات، آوا فیاض: مشاور رسانه‌ای، گروه هنری پژواک: ویدیو پشت صحنه و تبلیغات، وحدت سرچونی: اجرای گریم، باران سیبی: دستیار لباس، حسین پناهی: دوخت لباس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *