اجرای “کلوچه های خدا” به مناسبت هفته ملی کودک


نمایش «کلوچه‌های خدا» به کارگردانی آرش شریف‌زاده به مناسبت روز جهانی و هفته‌ ملی کودک در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش «کلوچه‌های خدا» به کارگردانی آرش شریف‌زاده بار دیگر به مناسبت روز جهانی و هفته‌ ملی کودک با تخفیف ویژه روی صحنه‌ مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌رود.

آرش شریف‌زاده این نمایش را همزمان با هفته‌ ملی کودک در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری اجرا می‌کند.

«کلوچه‌های خدا» داستان بچه خرسی است که از خواب زمستانی بیدار شده و با دیدن سرسبزی و زیبایی دنیا می‌خواهد از خدا تشکر کند اما راه مناسب این کار را نمی داند تا این‌که کلاغی پیشنهاد عجیبی به او می‌دهد.

این نمایش زنده‌ عروسکی اقتباسی از کتاب «کلوچه‌های خدا» به نویسندگی کلر ژوبرت از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

این اثر نمایشی برنده‌ ۶ جایزه از بیست‌ و سومین جشنواره بین‌المللی کودک‌ و نوجوان در بخش‌های جایزه ویژه هیات داوران، بهترین نویسنده، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد و بهترین موسیقی شده است.

احمد خیرآبادی، پرویز حاجی‌زاده، حمیدرضا حسینعلی، مریم علی‌نیا، نیره حاجیان، پری‌سیما بنماران، نگین تقوی‌داد در این تئاتر نقش‌آفرینی می‌کنند.

همچنین هدیه داوری دستیار کارگردان، علیرضا ملک‌محمودی مدیرصحنه، فرید نوایی آهنگساز، مهدی فرشیدی‌سپهر شاعر، ریحانه مطرحی طراح صحنه و لباس، حسین تبریزی طراح گریم و محمدرضا شاملو طراح نور این نمایش هستند.

اداره کل سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری نیز مجری طرح این نمایش است.

«کلوچه‌های خدا» به مدت یک هفته از ساعت ۱۷:۳۰ روز ۱۵ مهر در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران با تخفیف ویژه روی صحنه خواهد رفت و سپس تا آخر آبان روی صحنه این مرکز اجرا می‌شود.

اولیای آموزشی و تربیتی می‌توانند برای ذخیره جا در اجراهای صبح (ویژه‌ی مدارس و مهدهای کودک) با شماره‌ ۰۹۱۹۴۳۴۶۳۵۶ و ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ تماس بگیرند.

ویژه‌برنامه‌های هفته‌ ملی کودک از ۱۴ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۷ در تهران به میزبانی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان‌ و نوجوانان در خیابان حجاب و همچنین مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *