اجرای «خدا نگهدار آقا» در تماشاخانه انتظامی


نمایش «خدا نگهدار آقا» از جمعه چهارم اسفند در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «خدا نگهدار آقا» نوشته هنریک ایبسن با بازنویسی و کارگردانی مهسا نعمتی از روز جمعه، ۴ اسفند ماه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می رود.

در این نمایش ۶۵ دقیقه ای که هر شب ساعت ۲۰:۳۰ میزبان مخاطبان می شود بازیگرانی چون (به ترتیب ورود به صحنه) رضا شیخ انصاری، ساناز طاری، محمدرضا آبانگاه و آوا گنجی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه نمایش آمده است: استاد روبک که یک هنرمند معروف مجسمه سازی است دیگر توانایی خلق آثار هنری شاخص مثل قبل را ندارد و تمام ایده هایش به بن بست رسیده است. وی همچنین در زندگی شخصی اش هم با همسرش دچار مشکل شده است اما در یک روز با برگشتن یک دوست قدیمی همه چیز دگرگون می شود و او که برای ادامه مسیر هنری اش حاضر به همه کار است بر سر دوراهی سختی قرار می گیرد …

از دیگر عوامل نمایش می توان به مشاور کارگردان: سروش میلانی زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز: دنا فیروزیا و سیامک اتفاقیان، آهنگساز: آیدین شفایی، طراح پوستر: مهدی فاتحی، طراح صحنه: پوریا اخوان، عکاس: نیلوفر رضایی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان مهر، تبلیغات: گروه تئاتر مارکت اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *