اجرای «رام کردن زن سرکش» به مناسبت سالگرد درگذشت سعدی افشار


نمایش سیاه‌بازی «رام کردن زن سرکش» به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت استاد سعدی افشار در تالار محراب اجرا می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مراسم افتتاحیه نمایش «رام کردن زن سرکش» به نویسندگی داوود فتحعلی بیگی و کارگردانی علی طربی یکشنبه دوم اردیبهشت در تالار محراب با میزبانی از غلام بابوته و شاهین علایی نژاد و هنرمندان عرصه نمایش‌های آئینی و سنتی به صحنه می‌رود.

به‌پاس حضور پر از عشق مردی که پشت چهره سیاه کرده اش؛ با دلی سپید نقش لبخند بر لبان تماشاگران می آورد؛ گروه ماه مهربون در پنجمین سال رجعت سعدی افشار، بزرگمرد عرصه نمایش های سنتی؛ آیینی نمایش «رام کردن زن سرکش» را به یادمان حضور بیش از نیم قرن فعالیت مرد سیاه صحنه، به کارگردانی علی طربی در تالار محراب به روی صحنه می برد.
گروه ماه مهربون ضمن پاسداشت استاد سعدی افشار این نمایش را تقدیم دوستداران نمایش های سنتی، آیینی می کند و آرزومند است که بتواند ادامه دهنده راه پر از عشق این مرد جاودان عرصه نمایش های سنتی، آیینی باشد.
داستان نمایش درمورد خانواده ای است که دو دختر دارند که دختر بزرگتر بد اخلاق و تند خو است و دختر کوچکتر خوش اخلاق و مهربان، دختر کوچکتر خواستار های زیادی دارد لی پدر شرطی گذاشته که تا دختر بزرگتر ازدواج نکند دختر کوچکتر را به خانه بخت نمیفرستد تا اینکه…
علی باهری، علی طربی، حمید رضا صفار، فریدون احمدی، محمد رضا لوانی، نیلوفر سیاری، حدیث علیزاده، محمد رضا صفری و لیلا شریفی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند .

«رام کردن زن سرکش» به نویسندگی داوود فتحعلی بیگی و کارگردانی علی طربی از ۲ الی ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۹ در تالار محراب به صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *