تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان از امروز ۱۵ فروردین ماه با ۳ نمایش جدید آغاز به کار می کند .

نمایش “من تو آیینه” نوشته و کار غزل شجاعی به صحنه می‌رود. در این نمایش خود شجاعی به همراه آذین نظری به ایفای نقش می‌پردازند. این نمایش زنانه که به تنهایی و مواجهه یک زن جوان با خود می‌پردازد. با رویکردی انسان گرا و شخصیت محور تلاش دارد که تماشاگر خود را در فضایی تازه مبتنی بر ذهنیت زنانه قرار دهد. این نمایش ساعت ۱۸ اولین اجرای تالار انتظامی آغاز خواهد شد.

همچنین از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه سعید داخ بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون نمایش “سونات شب” را به صحنه می‌برد. گیلدا حمیدی، بهار نوحیان و امیر رئیسیان بازیگران این نمایش خواهند بود. این نمایش را که داخ تلاش کرد با اطلاعات کم به رسانه‌ها و سکوت خبری پیش ببرد، اثری است با شیوه اجرایی ترکیبی که با دراماتورژی چند متن متحقق شده و به اجرایی یکپارچه رسیده است.

اما سومین و آخرین اجرایی که سالن انتظامی از امروز میزبان آن خواهد بود نمایش “و خداوند هایم را فراموش کرده است” به تهیه کنندگی و نویسندگی هومن سیدی بازیگر و کارگردان سینما که ساعت ۲۱:۳۰ به صحنه می‌رود. در این نمایش که هامون سیدی کارگردان آن است بازیگرانی چون کیارش اردشیرپور، مرجان اتفاقیان، معین شاهچراغی، سوگل خلیق و وحید منافی به ایفای نقش می‌پردازند.