دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان از ارسال ۴۱۱ اثر نمایشی به دبیرخانه جشنواره خبر داد


با پایان یافتن زمان ارسال اثر به پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، ۴۱۱ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارایه شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره، خیام وقار کاشانی افزود: با پایان یافتن زمان ارسال اثر به پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، ۴۱۱ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارایه شده است. این آثار در بخش های صحنه ای، خیابانی و بخش تئاتر مکان محور شرکت در جشنواره هستند.

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان افزود: با نظر کمیته انتخاب آثار، ۱۸ نمایش در بخش مسابقه صحنه ،۱۰ نمایش خیابانی، ۵ اثر نمایشنامه خوانی، ۳ اثر بخش محیطی،۶ اثر بخش مهمان و ۶ اثر جنبی برای اجرا در جشنواره گزینش می شود که نتایج بررسی آثار تا ۲۵ آبان‌ماه اعلام خواهد شد.

دبیر جشنواره همچنین از استان های تهران، اصفهان، کرمانشاه، مرکزی، گیلان و خوزستان به ترتیب به عنوان استان های پیشرو در استقبال از جشنواره پانزدهم نام برد و افزود: در این زمینه نکته نخست آن که از سوی همه استان‌ها به دبیرخانه جشنواره اثر ارسال شده است و دوم آن که اگر محدودیت پذیرش آثار صحنه ای به شرط اجرای قبلی در بین نمی بود، در این جشنواره شاید تعداد کل آثار ارسالی از مرز ۵۰۰ اثر هم عبور می کرد.

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان کاشان به کوشش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان  و با دبیری خیام وقار کاشانی، ۲۱ تا ۲۸ آذر ماه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *