اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر سوره ماه


هنرمندان برای شرکت در بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ فرصت دارند متون نمایشنامه خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، آثار ارسالی که موضوع آن ها حول محورهای ارزش های دینی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، خانواده الگوی ایرانی، ادبیات کهن اسلامی و ایرانی، چشم انداز ایران ۱۴۰۴، آثاری که بر اساس خاطرات، رمان و داستان‌های منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقتباس نمایشی شده باشند در اولویت بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه خواهند بود.

طبق اعلام فراخوان جشنواره آثار در دو مرحله منطقه ای و سراسری برگزار می شود و متقاضیان برای حضور در جشنواره (در استان‌ها و تهران)، بایستی مشخصات نمایشنامه مورد نظر خود را در سایت دبیرخانه مرکزی جشنواره‌ها به نشانی www.artfest.ir  ثبت و به همراه مدارک خواسته شده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیرخانه جشنواره به آثار راه یافته به جشنواره منطقه‌ای مبلغ پانزده میلیون ریال و نمایش‌های راه یافته به جشنواره سراسری تا سقف چهل میلیون ریال پس‌ از اجرا در جشنواره کمک هزینه پرداخت می کند.

جشنواره مناطق تئاتر سوره ماه نیمه دوم مرداد و شهریور ۱۳۹۴ و جشنواره سراسری آن ۱۱ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴ برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *