اعلام آمار گیشه تئاتر شهر


دو نمایش جدید در چند روز گذشته اجرای خود را در مجموعه «تئاتر شهر» آغاز کردند تا این مجموعه این روزها میزبان چهار اثر نمایشی باشند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا، دو نمایش «ننه دلاور و فرزندان او» و «یه کلیک کوچولو» دو اثر تازه‌ای هستند که اجرای خود را در تئاتر شهر آغاز کرده‌اند.

نمایش «ننه دلاور و فرزندان او» یکی از مشهورترین آثار برشت است که با کارگردانی زهرا صبری در تالار «چهارسو» با گنجایش ۱۲۲ تماشاگر به صحنه می‌رود.

این اثر نمایشی که تاکنون دو اجرای خود را پشت سر گذاشته، ۳۰۹ تماشاگر را به این تالار دعوت کرده است و در مجموع فروشی برابر با سه میلیون و ۵۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان داشته است. از میان تماشاگران این نمایش ۲۰۵ نفر با بلیت تمام بها، ۶۳ نفر با بلیت نیم‌بها و ۴۱ نفر به صورت میهمان این اثر نمایشی را دیده‌اند.

نمایش «ننه دلاور و فرزندان او» با قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان هر شب ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در تالار چهارسو به صحنه می‌رود.

نمایش «یه کلیک کوچولو» نوشته محمدرضا کوهستانی و کار احمد سلیمانی نیز به تازگی اجرای خود را در تالار قشقایی با گنجایش ۱۱۵ تماشاگر آغاز کرده است.

این نمایش که قیمت بلیت آن ۱۲ هزار تومان است، بعد از پشت سر گذاشتن چهار اجرا، ۴۸۰ تماشاگر را میزبانی کرده است که در این میان ۳۲۵ نفر بلیت تمام بها خریده‌اند، ۵۴ نفر با بلیت نیم بها و ۱۰۱ نفر با استفاده از بلیت میهمان این نمایش را دیده‌اند.

نمایش نام برده تاکنون مبلغ چهار میلیون و ۲۲۴ هزار تومان فروش داشته است.

این اثر نمایشی هر شب ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به صحنه می‌رود.

نمایش «پوزه چرمی» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی دیگر اثری است که روزهای گرم تابستان در تالار سایه تئاتر شهر اجرا دارد.

این اثر نمایشی که تاکنون ۱۱ اجرای خود را پشت سر گذاشته میزبان ۶۳۱ تماشاگر بوده است که در این بین ۳۱۷ نفر با بلیت تمام بها، ۹ نفر با بلیت نیم بها، ۱۰ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۹۵ نفر به صورت میهمان به تماشای این نمایش نشسته‌اند.

«پوزه چرمی»‌که قیمت بلیت آن ۱۲ هزار تومان است، تاکنون فروشی برابر با سه میلیون و ۹۴۸ هزار تومان داشته است.

این نمایش هر شب ساعت ۱۹ در تالار سایه با گنجایش ۱۰۳ صندلی به صحنه می‌رود.

نمایش «یوبیتسومه» نوشته و کار نیما نادری نیز آخرین روزهای اجرای خود را در کارگاه نمایش تئاتر شهر سپری می‌کند.

این اثر نمایشی که در سالنی با ظرفیت ۴۸ صندلی به صحنه می‌رود، بعد از پشت سر گذاشتن ۲۰ اجرا و با قیمت بلیت ۱۰ هزار تومان ۸۱۲ تماشاگر را میزبانی کرده و فروشی برابر با چهار میلیون و ۴۴۹ هزار تومان داشته است.

از میان تماشاگران این نمایش ۳۸۶ نفر بلیت تمام‌بها خریده‌اند، ۵۷ نفر با بلیت نیم بها، ۳۸ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۳۳۱ نفر به صورت میهمان این نمایش را دیده‌اند.

نمایش «یوبیتسومه» هر شب ساعت ۲۱ در کارگاه نمایش تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

موسیقی نمایش «ترانه‌های محلی» نوشته و کار محمد رحمانیان همزمان با عید فطر از روز هفتم مردادماه اجرای خود را در تالار اصلی تئاتر شهر آغاز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *